Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Apukák,titeket a gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukák,titeket a gyerek szeretete hazahúzott?5hete vagyunk haragban.Velem csúnyán összeveszett.ez a 3 hét h külön élünk.Az anyjához ment,nő nincs a dologba.Nagyon megbántottam,beszélni se akar velem.Betelt nála a pohár ahogy mondja.

Figyelt kérdés
Még a válás is szóba került.A gyerekeinket eddig nem látogatta.Majd hitelen 2 hét után elkezdte hivogatni ,látogatni őket.A gyerekek viszont viszolyognak ettől.Minden látogatás előtt lelkükre kell beszéljek,mert nem értik h az apjuk miert nem jon egyszerüen haza.Szerintetek van esély h a gyerekek miatt visszajön?Elötte nem volt rossz a házasságunk ,nincs nő ügye.Egyszerűen bekattant.Megutált,haragszik.Mindenki mondja h jöjjön haza,de azt hiszi hogy én beszélek az emberekkel a háta mögött és ráveszem őket h tereljék haza.
2020. okt. 7. 02:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát végülis csak a lényeget nem írtad le, hogy miért "utált" meg.A gyerekek nem fognak egy rossz házasságot összetartani.
2020. okt. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kattant be, azt írtad megbántottad nagyon. Mivel?
2020. okt. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Betelt nála egyszerűen a pohár.Régebben a családjával nem voltam jóba.Érdekesmód kibékültem velük teljes napi a kontakt,és erre haragszik hogy éveken keresztül akkor miért nem tudtam megtenni.

Az anyósom aki tényleg egy sátán volt velem moat 100%ig kipártol.A sogornőm is.Senki nem.ad neki igazat.Arra várok hogy a haragja csillapodjon ha egyáltalán fog és talán visszajön.Mivel konkrét veszekedés nem volt ezért gondolom hátha...Apukák,ti haza mentetek már gyerek keve miatt??

2020. okt. 7. 04:34
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Szerinted mennyire lenne jó olyan emberrel együtt élni, aki már nem szeret téged?
2020. okt. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ennyi történt, akkor el sem mentem volna. Az is igaz, aki nem jön ki a rokonaimmal, azt nem venném el. Gyereket,meg pláne nem csinálnék neki.
2020. okt. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom,hogyha lecsillapodik a düh ami benne van akkor racionalissan látná a dolgokat.Egyszerűen betelt neki a pohár.Nem akar haza jönni,legalábbis most ezt mondja.Nem látok rajta érzelmeket.Nem is beszélünk már 2 hete.Pont emiatt hogy hagyom lezajlani benne ezeket a fájdalmakat.Kezdetben még feljárkált.Amugy szex is volt.Aztán 2 hete semmi.Kerüli a házat,gyerekekért is mikor jött kívül várta meg őket.Gyerekeim kezdetben nem akartak vele elmenni.Az én unszolásomra történt.Most a lányom talán a fiam abszolút nem akarja látni.Félek azt gondolja h ez is miattam van,hogy úszítom a gyerekeket
2020. okt. 7. 07:18
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem itt nő van a dologban,egy pasi csak úgy nem hagyja el a családját vagy egy felelőtlen.
2020. okt. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

Ez a sztori több sebből vérzik.


1. "Nagyon megbántottam,beszélni se akar velem.Betelt nála a pohár ahogy mondja." "Velem csúnyán összeveszett."

Először ezt írtad, utána meg ezt: "Mivel konkrét veszekedés nem volt ezért gondolom..."


Szóval: amíg nem írsz igazat, nem fogsz használható tanácsot kapni.


2. Többször hangsúlyozod, hogy nincs nőügye. Én ebben nem lennél ilyen biztos. Egy férfi nem fogja otthagyni a családját, a felépített életét, csak nagyonindokolot esetben.


3. A gyerek nem eszköz. Legfőképp nem a házasságod megmentésének az eszköze. Ha vissza akarod a férjed kapni, saját magad kell összekapnod, nem arra várni, hogy a gyerekek miatt majd visszamegy hozzád. Milyen jó is lehet egy ilyen csaláfban gyereknek lenni...

2020. okt. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt még mindig nem írtad le, hogy mitől telt be nála a pohár.

De én férfiként azt mondom, hogy nincs az az isten, se ember, se gyerek, hogy egy ilyen esetben visszamenjek a feleségemhez.

2020. okt. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%

Alapból arra várni, hogy a gyerekek miatt visszajön badarság. Ez nem oldja meg a köztetek lévő konfliktust. Te hibáztál, ezt ha beláttad és őszintén megbántad, akkor hívjad el egy kávéra valamilyen publikus helyen. Beszéljétek meg a dolgokat.

Amíg azon a szinten tartasz, hogy "egyszerűen betelt a pohár", nem fogsz semmit megoldani. Ez egy nagyon buta megjegyzés, jól mutatja, hogy azt gondolod, neked van igazad, sőt, valójában te vagy itt az áldozat. Ideje lenne átértékelni a dolgokat fejben.

2020. okt. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!