Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebookon nagyon szimpatikusa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon nagyon szimpatikusakat kommentelő srácra érdemes ráírni nőként? Jó érzés lenne, vagy ijesztő?

Figyelt kérdés

2021. jan. 30. 08:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Exem ugy volt vele mikor idegenek ráirogattak, hogy nah ez is egy r.bnc meg hianya van:D
2021. jan. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ijesztő. Velem volt már ilyen.

28F

2021. jan. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Persze az is fontos, hogy mi szimpatikus. A srácnak egy darab képe van csak, amin szerepel, na meg a gondolkodása és a megszólalásai alapján biztosan nem használja a r.banc és a "hiány van" kifejezéseket.. Mindenki a maga szintjén..
2021. jan. 30. 08:51
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg mit irsz. Ha volt mar interakcio kommentekben es azert irsz hogy tovabb beszelgessetek a temarol azzal nincs baj.
2021. jan. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14%

Nyugodtan írj rám, szingli vagyok, nem lenne ijesztő.


Üdv,

FészbukonSzimpatikusanKommentelő Srác

2021. jan. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Áh, nem szeretek vitázni vadidegenekkel arccal és névvel, mert oda a saját privát szférám, de hasznosnak tartom, hogyha valaki képviseli mások előtt a saját álláspontját, pláne hogyha ilyen normális:)
2021. jan. 30. 09:12
 7/16 anonim ***** válasza:
8%

Csak nem politizál?

De lehet délután már más lesz az álláspontja gyúrás után+4 kávé mellett.

Én is voltam szélsőbalos, most szélsőjobbos lettem. :D

2021. jan. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem, egy kegyetlen koszos, elhanyagolt környezetből mentettek ki kutyákat, ő pedig rávilágított, hogy ilyen környezetből az embert is menteni kéne, hiszen beteg. Nem aratott sikert az állatvédők között, ami várható volt, mégis megszólalt és teljes mértékben egyetértek vele.
2021. jan. 30. 09:54
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem többen kerestek már meg a kommentjeim miatt.
2021. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
És ezért az egy kommentért össze akarsz jönni vele vagy miért akarsz neki írni?
2021. jan. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!