Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebookon nagyon szimpatikusa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon nagyon szimpatikusakat kommentelő srácra érdemes ráírni nőként? Jó érzés lenne, vagy ijesztő?

Figyelt kérdés

2021. jan. 30. 08:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
35%
Téged kéne megmenteni?
2021. jan. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem, többet kommentelt így, szépen logikusan felépítve, nyugodt stílusban és nem lekezelően, akkor se ha káromkodva támadták a véleményét, nagyon szimpatikus volt, illetve az adatlapján látszik a többi kommentje is más témákban(olyan csoportokban, ahol benne vagyok) meg tetszik is a képén, és alig oszt meg magáról valamit, szóval az is szimpatikus, ahogy a facebookot kezeli.


Korombelinek és egyedülállónak látszik, első körben beszélnék vele. Intelligens, értelmes, higgadt, empatikus, hasonlít a látásmódunk, tetszik is.

2021. jan. 30. 10:38
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát irj neki
2021. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján nekem is szimpatikus. Egyetértek a véleményével is, néha elképesztő, hogy bizonyos emberek mennyire kevés empátiával vannak egymás iránt, kész embergyűlöletük van, az állatokat többre tartják. Vannak ismerőseim, akik ezt hangoztatják, de szerintem ez kiábrándító. Szép dolog az állatszeretet persze.


Bocsi az offért.


Ha tényleg kedves, nyugodt stílusban írt és válaszolt is atámadóknak, akkor valószínűleg szívesen beszélgetne veled is a témáról. Bár mégis azt gondolom, valahová alá kéne kommentelned először,a meve említésével, neki válaszolva, és nem csak egy egyetérteket, hanem saját gondolatokat, érveket hozva.

Vagy ha semmiképp sem szeretnél nyilvánosan, akkor csak lájkold be azt, amivel kapcsolatban utána beszélgetést kezdeményezel. Egy próbát megér, sok sikert!

2021. jan. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%

Á légyszi legyen már tartásod.

A fiú kezdeményezzen.Abban az esetben,ha össze akarsz jönni vele.

2021. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, amíg lány voltam, fiú is kezdeményezett, mióta nő lettem, fontosabbnak ítélem a boldogságot, mint az illemet és ez a férfiakat(!) nem zavarja:)
2021. febr. 2. 07:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!