Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A profi nőcsábászok és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A profi nőcsábászok és a férfifaló csinos nők lelkivilága hasonló lehet Darth Vader-éhez?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a kérdés viccesnek tűnik, de valójában nem az. Azok a pasik, akik egymás után kefélik a nőket, meg azok a csinos nők, akiknek a lábai előtt hevernek a pasik, rendelkeznek amolyan megközelíthetetlen aurával. Viselkedesükben sokszor kegyetlenek, gúnyosak, ennek ellenére sokan szeretik őket, pl. ez az instagram követők számából is látszik némelyiknél.


A Darth Vader-rel való összehasonlítás egyrészt onnan jön, hogy ha jól tudom, ő is hasonló tulajdonságokkal rendelkezik. De talán ami igazán megihletett, az egy tegnapi videó volt, ami azt részletezte, hogy Vader, mint aki félig gép, félig ember, hogyan élhetett.


Mondjuk ki: Vader nagyúr hatalmasnak látszik, de valójában egy megkeseredett ember, az életmódjából és a múltjából fakadóan.


Lehetséges, hogy a nőcsábászok és a népszerű csajok is hasonlóan azok?


2020. dec. 25. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te se ismered vadert, kozuk sincs egymashoz ezekkel az emberekkel...
2020. dec. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1


Ezt kifejthetnéd bővebben, miben másabb Vader?

2020. dec. 25. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Szakadtam ahogy a fő kérdést megláttam. De amúgy meg nézd meg a starwarst. Vader egész rohadt élete benne van és öszességében szerintem elég emberi figura volt és lett.
2020. dec. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

7 részt láttam belőle még régen, de annyira nem voltam figyelemes. Az utolsó kettőt még nem láttam, szóval annyira nem merültem el benne.


A 3. rész maradt meg bennem igazán, mert az elég durva volt.

2020. dec. 25. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"A profi nőcsábászok és a férfifaló csinos nők lelkivilága hasonló lehet Darth Vader-éhez?"

Han Solóéhoz sokkal inkább szerintem.

(a 7. rész legreálisabb pillanata az volt, amikor kiderült, hogy rövid idő után különváltak az útjaik Leiával)

2020. dec. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, Anakin Skywalker (alias Vader) 9 éves korától ugyanazt a nőt szerette élete végéig. Soha nem kellett neki más. Tényleg találó a hasonlat. Ja, nem. Han Solo tényleg jobban megállja a helyét, bár azért Leia kemény természete és odaszánt politikai részvétele is megtette a magáét.
2020. dec. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem nagyon érthető a hasonlat, mármint, hogy akinek sok nője/pasija van az roggyant ember?
2020. dec. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!