Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El fog ez múlni? Mikor?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog ez múlni? Mikor? Mennyi idő múlva? Mit lehet csinálni? Ti mit csináltatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Három éve vagyunk együtt a barátnőmmel, szeretem, tudom hogy ő az igazi, vele képzelem el az életem, de találkoztam valakivel és szerelmes lettem és sajnos ez kölcsönös. Nem akarom elhagyni a barátnőm, de nem tudom kiverni a fejemből a másik lányt. Nem beszélünk, nem keressük egymást, de nem tudok másra gondolni, minden pillanatban ő jár a fejemben.

2021. jan. 24. 17:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Nagy mellei vannak vagy csak kedves volt, vagy kimerült annyiban h új inger ami megdobta a dopaminszinted amit szerelemnek csúfolnak?
2021. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem kitalált, vagy vélt dolog, nem a külső, nem egy-egy megfogható dolog, a személye, a stílusa, a lénye, a gondolatai, ahogy rám nézett, ahogy hozzám szólt, ahogy a világról gondolkodott, ahogy szeretni tudott úgy ahogy vagyok, feltételek nélkül, minden együtt.
2021. jan. 24. 17:47
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

El fog ez múlni? el.

Mikor? Egy nap mikor túllépsz rajta.

Mennyi idő múlva? 1 perctől 50 évig.

Mit lehet csinálni? Most kirándulni, edzeni, vásárolni.

Ti mit csináltatok hasonló helyzetben? Vacsoráznék aztán Mást keresnék

2021. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Pedig csak ez a két verzió létezik, vagy lecseréled a párod, vagy marha gyorsan elfelejted.
2021. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%

A barátnőd tartsd meg, de szexelj a másik lánnyal. Ha eldöntöd, melyik kell jobban, akkor válaszd azt.

Nyugi, a barátnőd és a másik lány is ugyanezt csinálná.

2021. jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Tehát csak új inger. Illetve ha a barátnőd ezeket nem adja meg, a megszokáson és a beletett időn/energián kivül mi a magyarázatod h még vele vagy?
2021. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

5-ös: nem kérdés, a barátnőm kell.

6-os: nem a beletett energia és a megszokás miatt. Szeretem, vele akarok lenni, mellette megöregedni.


Nem az a kérdés kit akarok, hanem hogy hogyan felejtsem el, hogyan tegyem túl magam a másikon?

2021. jan. 24. 18:24
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a barátnődnek add a figyelmed.
2021. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
4-es: nem kérdés hogy eszem ágában sincs lecserélni a párom, pont az volt a kérdés, hogy hogyan kellene elfelejteni a másikat.
2021. jan. 24. 18:41
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje ismered a másikat, hogy ennyire megismerted őt? Hányszor találkoztatok, mennyi ideig beszélgettetek?

Ha kevés alkalommal vagy rövid ideig, akkor csak beképzeled, hogy mennyire megfelel Neked.

Ám, ha többször találkoztatok és hosszasan elbeszélgettetek, akkor mégsem szereted annyira a barátnődet, hisze n kifelé kacsintgatsz a kapcsolatodból.

Ha feledni akarod az újat, akkor a lehető leghatározottabban verd ki őt a fejedből és helyette foglald el valamivel magad, ami koncentrálást igényel.

2021. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!