Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek hány centitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek hány centitől számít egy pasi alacsonynak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 01:31
1 2 3 4
 31/32 György94 válasza:

szerintem sz*rjál a magasságodra nem mindig a külső a legfontosabb...

magadhoz illő lányt keress aki tőled kicsit alacsonyabb..:)

énis így csajozok..:D

sose kerestem olyan nőt aki tőlem magasabb

/172 vagyok hozzáteszem/ ja és 16/F

2010. aug. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, még így, 4 év múltán is olyan komplexusos vagy, mint a kérdésed kiírásakor voltál? Összeszámoltam, konkrétan négyen minősítették alacsonynak a 177es magasságodat, mindezt összesen 19 véleményből, ha jól számoltam. Én nőként nem azután kosaraználak ki, hogy megláttalak, hanem miután előadtad nekem az itteni gyönyörű hegyi beszédedet a női felszínességről. Ha tudni akarod, a nekem tetsző pasik legnagyobb része 170 és 175 centi között mozog, de volt, hogy vonzónak találtam egy törpetermetű (genetikai betegségben "szenvedő") egyént is. Én egyébként 159 vagyok, kedvelem a magassarkúkat. Hihetetlen, mi?
2014. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!