Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy félénk/visszahúzódó lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félénk/visszahúzódó lány hogyan szabadulhat meg a félénkségétől?

Figyelt kérdés
Ha egy férfival kell beszélnem például a munkahelyen vagy az egyetem általában elpirulok, de néha mosolygok is közbe.
2021. febr. 1. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy.Egy visszahúzódó lány azért olyan,mert olyan a természete.Legfeljebb tanulni lehet kicsit,hogy elengedd magad,de ez sok idő.Gyakorolni úgy lehet,hogy direkt teremtesz olyan helyzeteket,ahol férfiakkal kell beszélgetned stb.Úgy majd enyhülhet a szorongás.
2021. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy akar. Ilyen egyszerű. Amikor béna srácok írják ki, hogy mennyi problémájuk van, akkor egyből lazán mindenki odatolja, hogy csak akarni kell és tenni érte. Na, ugyanez áll rád is.
2021. febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sporttal.
2021. febr. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én mikor megismertem a baratnőm ez tetszett benne. Szerény és csendes volt, engem pedig érdekelt. Ennyi az egész. Majd rád is talál valaki (azért mondom hogy rádtalál, mert ha szerény vagy biztos nem állsz neki keresgélni meg kezdeményezni) aki érdeklődik milyen ember vagy, és nem kell kérdezned tőle semmit, csak válaszolni az érdeklődésére. Persze csak ha neked is szimpatikus az illető.

Ha nem tetszik hogy várni kell egy olyan emberre aki érdeklődik irántád, szerintem menj és az érdeklődési körödön belül keress egy másik hasonló érdeklődési körű embert. Ha szeretsz pl. Főzni, egy főzős csoportban biztos kevésbé érzed magad félénknek mint egy sport csoportban amihez semmit nem konyítasz.


Én így látom a dolgokat. Remélem tudtam segíteni.

2021. febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!