Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem merek odamenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem merek odamenni hozzájuk. Hogyan változtassak a félénkségemen? Pedig valamikor nagyon sokat tudok beszélni, régebbi barátaim előtt mindig nagy a szám.

Figyelt kérdés
Most lettem gimis, egy új közösségbe kerültem. Az osztály első évbe két csoportra van osztva, az egyik fele német előkészítőre jár a másik pedig angolra. Én németes vagyok,és van 2 fiú akikkel neten keresztül a facebookon szoktunk dumálgatni, és még az elején olyan jól elbeszélgettem velük,hogy csak na! De valahogy élőben egyáltalán nem beszélünk. és én ezt annyira nagyon bánom:( de úgy vagyok vele,hogy ők is igazán hozzám szólhatnának, meg igazán odajöhetnének ők is. az már más tészta,hogy én nem merek nem tudom miért ők nekem valahogyan másmilyenek a szemembe.:/ meg szerintem fura is lennék nekik ha most csak úgy odamennék egyik nap hozzájuk mikor nem is beszélünk. és megkérdeztem tőlük facebookon,hogy mit gondolnak rólam és elég pozitívakat írtak amikre én nem is számítottam egyáltalán, nagyon meglepődtem, kérdés,hogy komolyan gondolták.:SS szerintetek mit csináljak olyan rosszul érzem magam emiatt.:/ több barátnőm segítségét kértem már és mind azt mondta,hogy menjek oda hozzájuk. de ők is odajöhetnének nem? minek menjek oda lehet nem is kívánják a társaságom:S valaki volt már hasonló helyzetben? az segíthetne,köszönöm!

2012. szept. 17. 20:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, azt kihagytam,hogy ez a 2 fiú angolos, és így alig találkozunk az órákon, mert elég sokszor külön vagyunk.
2012. szept. 17. 20:08
 2/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan menj oda hozzájuk! :) persze, hogy ők is oda mehetnének hozzád, de légy te az okosabb és ne keresd a kifogásokat!
2012. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TOMAtm ***** válasza:

szerintem élőben ők is meg vannak illetődve h beszélniük kéne,pedig sokat dumáltok a neten.fura,ez ilyen tiniprobléma úgy veszem észre,mert minden 5. kérdés ilyen h nyuszi vagyok meg mit csináljak nem merem megszólítani stb stb.

azt mégse mondhatom h kezd a reggelt 1-2 felessel aztán könnyebben megy a beszélgetés a suliban.

2012. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Habgirl, köszönöm szépen a válaszod!:) Ha majd leszek elég bátor megszólítom őket(:

Tomi, köszönöm neked is, bár azt a 2 felest inkább tényleg nem próbálom ki, főleg suli időben nem :D:D

2012. szept. 17. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit! :) szurkolok!
2012. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj, aranyos vagy!:)
2012. szept. 17. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!