Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha foglalt pasi tetszik, rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha foglalt pasi tetszik, rá se nézzek?Miért ők vonzanak?

Figyelt kérdés

Ezt így gondolom én is nem kezdek ki ilyennel.Tudom ez sokaknak egyből úgy jön le h akinek foglalt tetszik az rib...c

De bárki , konkrétan bàrki aki kicsit is érdekelne kiderül róla ,hogy foglalt . Így mindig maradok magànyos.Miért ők vonzanak? Bár ne így lenne.


2021. febr. 3. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok. Nem azért tetszil mert foglalt. Megismertem, megtetszett aztán kiderült hogy foglalt.


2 férfi esetében is ez volt.

Családomon keresztül ismertem meg. Jófej, jól elvoltunk ha találkoztunk. Már éppen kezdtem azt érezni hogy akár haladhat is a dolog. Aztán egyszercsak hallom a tesómtól hogy az "xy barátnője...". Hidegzuhanyként ért. Rossz kedvem lett stb.


Másik eset is hasonló.

Nem lehet ezzel mit csinálni.


Én csak annyit bánok hogy nem léptem semmit hamarabb amíg fix nem volt barátnő.

2021. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%

Szeretőnek lenni a legjobb!


Nem kell szülnöd, nincs bunkó anyós, nem kell 40 évre lakáshitelt felvenned, nincs féltékenységi roham, sem korlátozás, nem kell a szennyezett fostos gatyáit mosni, nem kell elszaladnod a patikába aranyérkrémért számára,...

2021. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1 Látom vannak sorstársak

2 Nem szerető akarok lenni, meg nem másét elvenni de ez akkoris olyan szar érzés.

2021. febr. 3. 19:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig így járok. :D A jó pasikra lecsapnak előttem.
2021. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Mert nőből vagy, akit már más nő megszerzett az biztos értékes férfi, ezért beindul a kis hüllő agyad.
2021. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4 Egy újabb sorstárs Hello

5 Nincs ráírva senkire ha egyedül van hogy épp otthon várja e valaki...

2021. febr. 3. 20:01
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mintha a pasik rá se néznének a foglalt nőkre. :D
2021. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7 Jó jó nem úgy értettem , ránézni igen de annyival nem leszek előrébb.
2021. febr. 3. 20:08
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a másik válaszolónak írtam kérdező, no offense.
2021. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
a vicc, amikor azt látod, hogy egy sz@r alak mellett kötött ki :D mintha kést forgatnának benned
2021. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!