Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha foglalt pasi tetszik, rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha foglalt pasi tetszik, rá se nézzek?Miért ők vonzanak?

Figyelt kérdés

Ezt így gondolom én is nem kezdek ki ilyennel.Tudom ez sokaknak egyből úgy jön le h akinek foglalt tetszik az rib...c

De bárki , konkrétan bàrki aki kicsit is érdekelne kiderül róla ,hogy foglalt . Így mindig maradok magànyos.Miért ők vonzanak? Bár ne így lenne.


2021. febr. 3. 19:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

En is igy jarok mindig

Nem tudom az okat

2021. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert egy tényleg jó pasi már jó eséllyel fiatalon talált barátnőt és szinte biztosan foglalt.
2021. febr. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!