Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak, akiket vonzanak a...

Férfiak, akiket vonzanak a kövér/duci nők! Mi tetszik bennük?

Figyelt kérdés

többször olvastam itt, hogy van akinek tetszik

én el nem tudom képzelni, hogy egy hozzám hasonló nőhöz bárkinek is gusztusa lenne


2015. márc. 10. 21:57
 1/5 anonim válasza:
4%
úgy hogy ősze illene meg szeretik egymást
2015. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

őszinte leszek bocsi ha bántó de nem akarok hazudni. Az itt ilyeneket kiíró személyek 90%-a csak azért keres ilyet mert azt hiszik hogy az ilyen nőknek kisebb az önbecsülésük és könnyeben megkaphatóak (egy potya szexre)

én ezt nagyon megvetem de mindezek mellet én nem mondom hogy nem vonzódok a ducibb nőkhöz mert a külső csak az első benyomás ha megismerem akkor megtetszhet, beleszerethetek és ezen a külső nem változtat

2015. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Nah király, akkor van esélyem! *-* Lilla 150centi 150kiló 17éves
2015. márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kövér és kövér között óriási különbség tud lenni. Mit értesz az alatt, hogy hozzád hasonló?


Valakin nagyon tetszik a súlyfelesleg, de nem tudok rá értelmesen válaszolni, miért. Formák, gömbölyűség, lágyság, talán valami ilyesmi. Ugyanígy nem tudnék arra sem válaszolni, valakin meg miért a vékonyság tetszik. Az ilyesmin nem gondolkozni kell. Azért tetszik, mert tetszik, és kész.

2015. márc. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Az a lány, akibe szerelmes vagyok (teljesen értelmetlenül), ilyen. Ha nem is kövér, de mindenesetre jócskán átlépi a normális testtömegértéket. De úgy általában nem tetszik, ha valaki túlsúlyos.
2015. márc. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!