Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Megismertem FB-on egy srácot, napokig tök jól beszélgettünk, mindig írt magától. Most egyik napról a másikra alig ír vissza. Mi a baj? Fiúk, ilyenkor mi történik? 20 körül van a srác.

2021. febr. 3. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Te, nem lehet, hogy esetleg, talán, van ÉLETE? Tudod, család, barátnő, suli, meló, állatok,...
2021. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
egyik sem aktuális sajnos, főleg hogy aktív FB-n
2021. febr. 3. 21:50
 3/12 A kérdező kommentje:
Bár igaz, ma nem sokat. Kitudja. Remélem ilyenkor még nincs veszve semmi. :(
2021. febr. 3. 21:51
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem érdekled. Ha érdekelnéd hidd el szarás közben is írna... De nem így van. Felesleges ilyenkor bármi elméletet gyártani ez van sajnos...
2021. febr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha csak ma alig irt vissza es elotte remdszeresen beszelgettetek, akkor no para. Amugy meg szted nincs elete? Nem mindig loghatsz azon az oldalon, orulj hogy még ir, akkor lenne gaz, ha már egyaltalan nem reagalna..
2021. febr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4-es, pont az, hogy eddig szarás közben is írt kb. :( Aztán gondoltam rá én is, hogy csak valami dolga van, azért nem írt nagyon vissza. Ami viszlnt bántott, hogy amúgy aktív volt. De majd pár nap múltán úgyis kiderül, mi a helyzet.
2021. febr. 4. 06:21
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
4# vagyok. Bár én férfi és nővel jártam így párszor. Én is mindig megmagyaráztam magamnak hogy miért nem ír az illető.. Nem érdemes hiú ábrándokat kergetni hidd el
2021. febr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es, nincsen tervben, nyugi. :)
2021. febr. 4. 09:45
 9/12 A kérdező kommentje:
Egy kis update: A srác azóta teljesen ignorálja az üzeneteimet. Azért rosszul esik, mert előtte tényleg nagyon sokat és jót beszéltünk, kezdeményező volt, érdeklődő. De hát van ilyen, inkább én is túlteszem magam. Mindenkinek köszi a választ. :)
2021. febr. 5. 05:34
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nőben is van ilyen aki ezt megcsinálta velem. Kíváncsi lennék hogy mi van ilyenkor az illető fejében...
2021. febr. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!