Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha idősebb korban (40+) egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha idősebb korban (40+) egy férfinak csak dagadt , csúnya , öreg nőkkel van esélye kapcsolatba kerülni vagy szexelni , akkor van egyáltalán értelme ezzel foglalkozni ?

Figyelt kérdés

Igen én is dagadt , öreg , csúnya ( 39/182/95 ) vagyok , ráadásul a farkam is kicsi (15/5) így tudom hogy mire van esélyem . A kérdés az ha már csak ennyi van a szex, kapcsolat , ismerkedés témába akkor érdemes e bajlódni vele.

Hogy lehet átkapcsolni nyugdíjas fokozatba hogy ne érdekeljen ez a dolog ?



2021. febr. 5. 11:43
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

#15 Nocsak, és milyen bőséges tapasztalatok alapján jelented ezt ki? Ugyanis ha értenél a biológiához tudnád, hogy maga a szex edzi a hüvelyizmokat, így egy használt hüvely feszesebb, mint egy használatlan (amennyiben nem szült még az illető, de akkor is helyzet és genetika függő az állapota). A használatlan hüvely szűkségét az adja hogy nehezebben tágul. De ez a tulajdonosának fájdalmat is jelent, ezért jó ha ez hamar megszűnik.

Amúgy meg 43 évesen összesen 4 partnerem volt, ebből nyilván nagyobbrészt a házasságomban volt szex, de heti egy szexnél több soha nem volt az életemben és évekig voltam egyedül egy-egy kapcsolat közben is. Szerintem kevesebbet szexeltem mint egy mai átlag 20 éves. :-(

És nem azért mert csúnya vagyok, hanem mert csak szerelemből szeretem csinálni. Szóval van esélyed a korosztályodban olyat találni, akinek nem volt sok szex az életében.

2021. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Gyurd ki magad.
2021. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
5%
Egy-két havonta menj el prostihoz, lakásos, fiatal, szép, csinoshoz, és még tiplit sem kell falba fúrnod! :D
2021. febr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
37%
En is prostizok, habár en mèg csak 35 vagyok, de mar most ez jutott.
2021. febr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Nem a paramétereid az oka, hanem Te!

Mi lenne ha szemléletfejlesztéssel foglalkoznál első körben? ;)

Sok sikert!

2021. nov. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!