Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok tényleg hűtlenek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok tényleg hűtlenek? Miért?

Figyelt kérdés
Van 1 meleg ismerősöm (lány), sorban cserélgeti a barátnőit. Szokta mesélni, hogy ez az ismerőse most azért dobta a bnőjét, a másik meg ezért a lányért, szóval..nekem ez fura. Tényleg ilyenek? Szabadabban lépnek félre?
2010. aug. 16. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha váltogatják a barátnőiket, attól miért hűtlenek? Nem látok semmi eltérést a mai átlag, hetero/biszex lányok életstílusához képest.
2010. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem jól fejeztem ki magam. Úgy akartam írni, hogy azért cserélgetik, mert belép egy 3. és ebből kifolyólag.
2010. aug. 16. 15:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy másik személyért dobják az előzőt. Ebben még mindig nem látom az extrát és a megcsalást. :)
2010. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De közben megcsalják és úgy lépnek ki a kapcsolatból. Vagy van egy kapcsolat, az egyik fél pedig simán másokkal csókolózik közben.
2010. aug. 16. 15:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem. Ez még mindig nem tűnik csak leszbikusokra jellemző viselkedésmódnak. :)
2010. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy igaz-e, de nem feltételezem, hogy nincs igazad. Nos a leszbikus és melegek kapcsolata általában a szexre utal, tehát gondolom ezért van ez. Sokkal többet hallani leszbikus szexről, mint leszbikus vagy meleg párkapcsolatról.
2010. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Ez teljesen egyénfüggő... egyébként meg a leszbikus kapcsolatok kb 90%-a komoly kapcsolat. Sokan össze is költöznek. Vannak akiknek csak a szex és a kaland kell, de egy kicsit sem hűtlenebbek mint a heterók, sőt szerintem ők vezetnek. Amit írtál az inkább a meleg pasikra vonatkozik. A lányoknál nem ez az átlag...
2010. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fiatal korban esetleg előfordul a Shane magatartás forma néhányaknál. A társadalmi nyomás okozta frusztrációk, depresszió stb, elől a szexbe menekül.

De a nagy átlag pont hogy jobban megbecsüli a párját mert piszok nehéz megtalálni a nagy Ő-t, sőt olyat akivel egyáltalán kölcsönös a vonzalom.

2011. márc. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!