Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok ti próbálkoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok ti próbálkoztok olyan lányoknál is aki nem leszbikus?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Honnan tudod "kívülről" megítélni, hogy az e egy csaj vagy sem? Ezzel azt akarom kérdezni, hogy csak olyannal kezdesz, akiről tudod, vagy ismered őt? Mert úgy nagyon behatárolódik egy bizonyos körre a lehetőségek száma.

Én úgy gondolom, igenis próbálkozom. Aztán legfeljebb kiderül, hogy nem érdekli a dolog.

Volt már olyan csajom, aki a fiúkat szerette, de sokáig együtt voltunk, mert akkor így volt jobb.

2010. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem te nem jól tetted fel a kérdést...

Mi az, hogy próbálkoztok?

Ha elgondolkodsz rajta, megkapod a választ!

2010. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem, mert az ilyesmi általában kétféle dolgot von maga után:

1) egyértelmű NEMet kapok, hiszen nem engem szeret, mint nőt. vagy 2) elkezdődik egy "lassú keringő", tépelődés, bennem és őbenne, ami előbb-utóbb kicsinálja az embert...

Persze régebben próbálkoztam, véletlenül és direkt is, de... lemondtam erről. Ez nem így megy.


Bár az a baj, hogy volt, hogy az egyszerű figyelmesség, udvariasság, kedvesség a heteró lánynak nem tűnt ennyinek, és ő bökte ki végül, hogy azt hitte, próbálkozom, és ez az alapfigyelmesség meg tetszik neki, és hogy mi legyen, mert nem vonzódik hozzám, úgy, viszont bejönnék neki, ha...

Pedig minden lánnyal, legyen L, B vagy éppen H, így viselkedem. Pl. ha tetszik valakinek a haja, fodrász után, nyilván megemlítem. :)


Azt nem nevezném próbálkozásnak, amikor kipuhatolod, rákérdezel, a másik L/B vagy sem. Az csak egy ismerkedési vízválasztó. Ha a lány azt mondja, hogy heteró, nem "gyújtok", mert ér nekem annyit a barátság, ismeretség, akármi.


19/L

2010. nov. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!