Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a kulonbseg a flort es a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kulonbseg a flort es a kedvesseg kozott?

Figyelt kérdés
Itt igazabol arra szeretnek rakerdezni, hogy honnan tudom,ha egy ferfi most flortol vagy szimplan csak kedves?

2021. febr. 7. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A flört az legfőképp szexuális töltetű és bókokból, sokszor feltételezésekből áll. A kedvesség csak egy hétköznapi dolog, ami nem különbözik attól, amit a szomszéd néni, vagy a szexi titkárnő felé kap.
2021. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
73%
A mögöttes szàndék.
2021. febr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a flörtben van egy kis csipkelődés, egymás agyának húzása.


Máshogy mosolyogsz arra az emberre akivel flörtölsz, aki tetszik és máshogy arra akivel szimplán csak kedves vagy. Akivel flörtölsz valahogy "méllyebben" nézel rá. Másmilyen a pillantás jellege de szerintem ezt inkább belül érzi az ember.


Pl velem történt egyszer, BÁR ez nem kifejezetten flörtölés volt, hogy beszélgettem a férfivel aki tetszett. A beszélgetés közben ami alapvetően egy vidám beszélgetés volt, inkább vicces témáról volt egy pillanat amikor elképzeltem milyen lenne megcsókolni. Ő egyébkent nem tudta hogy nekem bejön. És mégis akkor amikor ott ült velem szemben és én csak 1 másodpercre gondoltam arra milyen lenne megcsókolni, olyan volt mintha megállt volna az idő pedig csak egy pillanat volt és hirtelen olyan érzés volt mintha tudná mi jár a fejemben.


Ezzel csak azt akarom mondani hogy sok esetben az ember érzi ha van valami több is.

2021. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze nyilván én is tudom hogy egy ember se gondolatolvasó, de úgy nézett rám mintha mégis tudná v legalább sejtené:D
2021. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A flörtölés mindig szexuális/ szerelmi irányzatú, de kedves bárkivel lehetsz, anyukáddal, haveroddal, vagy a macskáddal is.
2021. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sokszor voltam kedves, figyelmes, ezt a férfiak félre értettek többször is.

Nem flörtölésnek szántam, de sokaknak valóban nehéz megkülönböztetni .

Vagy pedig en nem tudom megkülönböztetni, nem tudom .:)

2021. febr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!