Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugyanugy viselkedik viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanugy viselkedik viselkedik masokkal is bar kicsi kulonbseg van, mire utal?

Figyelt kérdés
Ugyanugy viselkedik masokkal mint velem, annyi kulonbseggel hogy velem oszinte, en tudok a noi dolgairol, mig a tobbi lany nem es oket hulyenek nezni. Ebben hol a logika? Ezzel mit akar? Koztunk azert nincs kapcsolat, mert 1 evig meg kulfoldon elek utana hazakoltozom. Elmondja, hogy kivel szexel de senki nem kell neki. Baratomnak se mondanam, mert dicserget, bokol, tobbszor celozgat. Mire veljem?
2018. febr. 16. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Na akkor ezt kérlek olvasd át még egyszer, mert én egy kukkot se értettem az irományodból...
2018. febr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem értek semmit. Hány évesek vagytok? Ennyiből kb. az jön le, hogy megdugna téged is, de ugyanúgy hülyének néz.
2018. febr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!