Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek mire célzott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek mire célzott?

Figyelt kérdés

Ma a tánctanárom odajött hozzám és tánc közben azt mondta:" már múltkor is elakartam mondani, hogy nagyon szép vagy"

Szerintetek ezzel utal valamire vagy csak úgy megjegyezte?

Fiúk ti mit gondoltok, ti mikor mondtok ilyet?

20L 28F



2021. febr. 9. 00:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#9 ép te vagy agyilag 0! Hivatásos táncosok járhatnak. Persze sokan mondták h szép vagyok de általába előtte már más jelek voltak, h bejövök nekik és nem úgy a semmiből mondja ezt valaki akivel távoli a kapcsolatom.
2021. febr. 13. 10:07
 12/13 anonim ***** válasza:
Rengeteg lánynak mondtam már hogy szép, nem kell mindig jelentést tenni mögé, szerinte szép vagy és kész.
2021. febr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha fel akarod szedni, tedd meg a következő lépés.
2021. febr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!