Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezzel arra célzott, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzel arra célzott, hogy kövér vagyok? L

Figyelt kérdés
Egy srác, aki tetszik nekem, kölcsönös a dolog. Beszélgetés közben megemlítette, hogy nincs ideje mostanság edzeni. Meg azelőtt is említette ezt nekem, elégedetlenkedett bizonyos dolgokkal kapcsolatban. Ez célzás volt netán, hogy nekem is kellene? Tudatosan vagy tudat alatt akart erre utalni?
2016. márc. 24. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak nincs megelégedve a saját testével, és kifogásokat keres, mert te bejössz neki, és ő is minél jobban akar kinézni, hogy megfeleljen neked.
2016. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Fhuuuu..nő vagyok de ezzel kiborítottál engem is :D
2016. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
HA már felteszed magadnak ezt a kérdést, ráadásul ki is írod ide, fogynod kell és edzeni járni. Lehet a srác, nem ezt akarta mondani, de én innen megmondom, hogy igen kellene. Te magad gondolod így és ezt kivetíted a srácra :)
2016. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pff... Ez aztán a kitekert, intrikáló női logika, amikor egy teljesen semleges kijelentésben is képes vagy hátsó szándékot vagy rossz értelmet találni.


Nem, minden bizonnyal nem erre utalt. A fiúk általában sokkal egyszerűbbek ennél, ne nehezítsd meg mindkettőtök dolgát azzal, hogy ilyen ostoba másodlagos jelentéseken agyalsz!

2016. márc. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noren1989 ***** válasza:

Vótmáááá!!!!

3-4 naponta ugye nem fogod ezt megkérdezni újra és újra?

Igen, célzás volt, hogy mozognod kéne, finom, kerek popsit növeszteni.

26/F

2016. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Srác: De szép időnk van!


Te: "Szép idő, tehát nincs felhő. A felhőből eső esik. Az eső víz. Az óceán egy nagy víztömeg. A bálnák az óceánban élnek. A japánok bálnákra vadásznak. Miért vadásznak bálnákra? A zsírjuk miatt! Áhá, tuti kövérnek tart!"

2017. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!