Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti haragudnátok/nehezteln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti haragudnátok/neheztelnétek a párotokra, ha spermadonornak jelentkezne?

Figyelt kérdés
Tehát elmondaná, hogy szeretne spermadonornak jelentkezni egy spermabankba, hogy segítsen azoknak, akiknek nem lehet természetes úton gyerekük. Zavarna a tudat, hogy ismeretlen nő(k)től lesz gyereke vagy gyerekei?

2021. febr. 11. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ezt felvetette az én párom is, de ő nem is adhat. Én azt mondtam neki, hogy az ő döntése, de én nem akarom. Ennyi. Ha adna akkor is ez van. Semmi jogom korlátozni ebben.
2021. febr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Én igen, mert ezek szerint nem vagyunk egy hullámhosszon, mert én teljesen mást gondolok az ilyenfajta mesterséges megtermékenyítésről és ennek etikai vonatkozásairól, mit ő. És ez (is) számít hosszútávon.
2021. febr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Igen, talán nem is tudnék ezen túllendülni.
2021. febr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Igen, gyereket kizárólag nekem és velem csinálhat. Erről is szól a házasság.

Ebben nagyon önző vagyok.

2021. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Zavarna, igen. De nem tudom reálisan átgondolni ezt, mivel a páromról ezt egyáltalán nem tudnám mégcsak feltételezni sem, hogy ilyet tenne. Tudom, sok pár van, akiknek tényleg csak ilyen módon lehet gyereke. De azon a gondolaton nem tudnék túllépni, hogy a párom külső jegyeid, biológiai jellemzőit viselik valahol gyerekek, akik vér szerint az övéi. Ez nekem nagyon rossz lenne. Ha egyszer mi is gyereket vállalnánk, attól rettegnék, hogy felnőtt korában esetleg összejön valamelyik "féltestvérével". Tudom, nyilván kicsi lenne rá az esély, de nem lehetetlen.
2021. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Engem nem zavarna.
2021. febr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Ez tök jó. Mi zavarna ezen?
2021. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ: ha ő is akar gyereket de besegít másoknak akkor részemről rendben van.

Ha viszont ő magának nem szeretne gyereket de akarja, hogy valaki hordozza az ő genetikai kódját akkor részemről nem lenne elfogadott... Furcsának tartanám, hogy ő nem akarja vállalni a neveléssel jaró felelősseget, de a gyereket meg megis akarja gyartani.

2021. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Amennyiben ugye a segítés a cél nem zavarna.
2021. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van elég jelentkező, aki spermadonor.
2021. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!