Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30as nők! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30as nők! Összejönnétek egy mókamesterrel?

Figyelt kérdés

(Szintén 30as férfi.)

Vagy az túl gyerekesnek hat? Bírnátok?


2021. febr. 12. 18:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, milyen értelemben az. Attól a világból ki tudok futni, amikor vki mindenből viccet csinál, és akkor sem tud komolyan viselkedni, amikor arra van szükség. Pl. ha vmi rossz történt velem, gyászolok, vagy éppen komolyabb társas összejöveteleken (pl. halotti tor). Kérdés az is, mivel szokott viccelni. Az nekem pl. nem szimpatikus, amikor vki szerint másoknak az alázása vicces; nem szeretem amúgy azokat a poénokat sem, amikor fogyatékossággal poénkodik vagy kifejezetten homofób, rasszista poénokat nyomat. Ilyen tréfa/prank jellegű dolgokból meg bizonyos szintig oké, elnevetgélek rajta, de ha túl sok, az már idegesítő... meg ha látja vkin, hogy nem vevő a poénra, akkor gáz, ha tovább folytatja csak azért, mert szerinte vicces. Úgy vagyok vele, hogy az a vicces, amit a másik is viccesnek lát. Meg ha prankel, az azért ne legyen balesetveszélyes (pl. azt nem bírom, aki hidegvízzel önt nyakon másokat poénból, mert mi van, ha épp a szervezete nem reagál jól rá, és lehet hívni a mentőket).


Viszont szeretem a humoros embereket, szeretem a tréfákat mértékkel, nem szeretem azt, aki savanyú és nem képes nevetni.

2021. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Halotti tor, stb. ilyen alkalmakkor természetesen nem, és nem bénák a vicceim. Munkahelyen sem viccelődöm, de ahogy szabadidőm lesz igen. Általában barátnő társaságában mindig.
2021. febr. 12. 18:57
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
#2 azt hogy bénák-e a vicceid, bizony nem te döntöd el. ;)
2021. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem én döntöttem el! :)
2021. febr. 12. 19:04
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem csak. ;)
2021. febr. 12. 19:05
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"#2 azt hogy bénák-e a vicceid, bizony nem te döntöd el. ;)"


nem is te. ;)

2021. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Na, akkor lőj egy poént!
2021. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#6 mivel nem is nekem kell. ;)
2021. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7: Itt most nem Te diktálsz.

Kérdésem van, oda kéne visszatalálni.

2021. febr. 12. 19:14
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#8 egyrészt senki nem diktál, masrészt jó lenne tudni mit értesz móka alatt. ;)
2021. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!