Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számodra milyen újra egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra milyen újra egyedül élni? Válás után, hosszú kapcsolat után. Főként 40 felettiektől kérdezném.

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rossz. A feleségem meghalt egy balesetben, ráadásul nagy szerelem volt, szépen éltünk.
2021. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom #1 :(
2021. febr. 12. 21:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom és részvétem😞
2021. febr. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok,és sajnos nekem is meghalt a férjem,egy gyerekkel maradtam egyedül. Aztán lett egy párkapcsolatom /nem éltünk együtt/ aminek szintén vége lett. Az egyedüllétet nem êlem meg tragédiaként,az okot igen... Van családom,vannak barátaim,nem vagyok magányos. Viszont inkább legyek egyedül mint egy rossz kapcsolatban. Az êlet majd hoz valamit.
2021. febr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, direkt nem magányt írtam. Csak szimplán az egyedül élést kérdezem.
2021. febr. 13. 17:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Az egyedül élés járhat azzal,hogy magányosnak érzed magad vagy sem. Ez pontosan a fő kérdés - szerintem- a hosszú kapcsolat utáni egyedüllétnél.

De írd le,hogy mire is gondolsz a "milyen" kérdés alatt!Hogy jó, vagy rossz, elviselhető?

2021. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen igazad van, leginkább a magány érzése a végeredmény ha valaki rosszul viseli.

Mindenre gondolok. Hogy nincs kihez szólni, este nem jön haza senki, üres lakásba mész haza mindig, akár testi, akár lelki problémád van, egyedül vagy, magadnak főzöl csak, egyedül eszel...nem lehet felsorolni, mindenre.

2021. febr. 13. 18:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem az is befolyásolja,hogy milyen munkát végzel. Én pl sokat ügyfelezek, sokan vagyunk az irodában,tehát egy maszkban átbeszélgetett munkanap után szinte jól esik egyedül lenni. Szeretek olvasni, a szabadban lenni, és sétatávolságra laknak az idős szüleim.

Tulajdonképpen nem viselem rosszul az egyedüllétet, de külön kérdésként kezelem,hogy hiányzik-e valaki az életemből...

2021. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megváltás:)
2021. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!