Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kapcsolatban maradtok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kapcsolatban maradtok az exetekkel facebookon? Főleg 25 év felettiek.

Figyelt kérdés

akiket még nem ért el gyerekként az internet, mennyire látjátok ezt fontosnak, hogy onnan is kitöröld a másikat, vagy gyerekesnek, mert ez csak a világháló?


nemet, kort, körülményeket írjatok légyszi!



2015. szept. 10. 23:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Már miért törölném? Ugyanúgy ismerősöm, mint eddig.


A párom exe úgy vélekedik, hogy ha neki véget ér a kapcsolata, akkor az adott illetővel minden létező kapcsolatot meg kell szüntetni. Az egy dolog, hogy mindign létező tárgyi dolgot kipakol, de emellett facebookról is törli a teljes baráti körrel és családdal!!! együtt. Az imádnivaló anyukáját is törölte, nem normális komolyan mondom.


Nekem is ismerősöm volt, de mikor összejöttünk a párommal, utána kb 3 hónappal vettem észre, hogy engem is letörölt. A csaj egyébként orvosi eset, nem normális.


Én jóban vagyok a legtöbb exemmel, nagy ritkán szoktunk beszélgetni. Kávézni, sörözni, külön találkákra beülni nem, de gtalkon, facebookon még néha beszélgetünk, illetve ha összefutunk váltunk pár szót.

Felnőtt emberek vagyunk, így egyszerűen nem tudom megérteni, ha valaki másképp tesz. (Már ami a fb-t illeti.) Persze az is más, ha nagyon csúnya szakítás volt és az illető tényleg látni sem akarja a másikat, de normál esetben erre semmi szükség.

2015. szept. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26N, lemaradt
2015. szept. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ismerősöm maradt,de nem beszélünk
2015. szept. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én ki nem állhatom exemet, az anyjával együtt. Viszont ettől még ismerősöm, nem kevés időt voltunk együtt. Beszélni nem beszélünk, a követését id kikapcsoltam, mert hülyeségeket posztolt, az anyjával ugyanezt tettem. :) Tipikus anyós az a nő, de ettől még ismerem, hülyeségnek tartom megszakítani a kapcsolatot.
2015. szept. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Költőnő? ***** válasza:
84%

nem töröltem soha senkit. Miért lenne rá szükség? Olyan volt, h közvetlenül szakítás után egy ideig ignorálom, mert fáj látni ha pl posztol, de törölni.... gyerekes ez a fb körüli felhajtás.

35N

2015. szept. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
ki használ még facebukkot?
2015. szept. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk hosszú, többszöri szakítós sztori volt, mindig ő. Az utolsó nagyon megviselt, és letiltottam, meg a baráti körét is, mert nem akartam az új nőkkel szembesülni és hogy mit csinál.

Aztán lett más, és továbbra sem maradt ismerősöm/barátom, mert ő nem egy barát volt, hanem a szerelmem, és az ügy lezárult, tehát nincs keresnivalónk egymás életében. Én ezt így érzem korrektnek. Nem azért, mert utálom, hanem mert vége. A többiekkel is így jártam el.

2015. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
40/N
2015. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk hosszú, többszöri szakítós sztori volt, mindig ő. Az utolsó nagyon megviselt, és letiltottam, meg a baráti körét is, mert nem akartam az új nőkkel szembesülni és hogy mit csinál.

Aztán lett más, és továbbra sem maradt ismerősöm/barátom, mert ő nem egy barát volt, hanem a szerelmem, és az ügy lezárult, tehát nincs keresnivalónk egymás életében. Én ezt így érzem korrektnek. Nem azért, mert utálom, hanem mert vége. A többiekkel is így jártam el.

2015. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Azt hiszem, hogy én vagyok az akit "gyermekként elért az internet" ám én gyerekesnek tartom, hogy "töröllek az ismerőseim közül" Ha esetleg megbántott, vagy üvöltős esetleg kifejezetten durva. A körülményről csak annyit, hogy fizikailag is bántalmaztak az érzelmi terroron felül. Akkor sem töröltem. Miért is? Ismerem. És mi ez valami új bosszú?

A követést természetesen kikapcsoltam, nem szerettem volna róla tudni igazából semmit. Úgyanígy tettem az ex anyósommal is.

A végén ők töröltek engem.:D

Lehetséges, hogy még valaha jóba lesztek... Akkor meg z lesz a ciki h bejelölöd a másikat újra mert törölted.:D

Én jót nevettem. Nevetséges, és gyerekes viselkedés. Szerintem maradjon.

19/L

2015. szept. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!