Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozzak vele? Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot a neten aki lejön holnap szegedre és találkozni szeretne velem(ő Pesti)kocsival jön haverjaim szerint csak akkor mehetek ha ők is ott lesznek a közelbe mert félnek h beszálok az autoba és többé nem látnak engem. Tesom se örül ennek a találkozásnak ő is elenzi. A srác 18 én 15 vagyok.Találkozzak vele vagy sem?
2010. aug. 16. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
én kihagynám:S
2010. aug. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is.
2010. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Deee miért kéne beülnöd az autójába? Ő lemegy, és sétáltok egyet.

Ha erőlteti a kocsikázást, akkor van szád és elmagyarázod, hogy te nem akarsz menni.

Ha erőlteti még jobban akkor meg lelépsz.

2010. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A "Megismertem egy srácot neten" elég tág kifejezés... mennyi ideje, és mennyire ismerted meg? De mondjuk minden azon áll, hogy milyen a személyisége, az meg független attól, hogy te mennyire ismered.
2010. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3év baszod ebbe a korba fényéveket ér. Mit akarsz tőle komolyan? szerinted pesti létére szegedi csajjal fog barátnősdit játszani? Ha akar valami akkor az a muffod. Ha te is akarod akkor menj ha meg nem akkor ne okozz csalódást neki azzal, hogy elmész aztán semmit se akarsz!

18/f

2010. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én azért nem hagynám ki, de beszélj meg vele egy találkozót egy köztéren és legyen ott a tér másik oldalán pár barátod. így semmi bajod nem lehet, ha ök ott vannak. de köztéren egyedül is talizhatsz vele, ha eröszakoskodik hogy menj vele akkor elkezdesz sikítani.


az autójába semmi képpen ne ülj be még akkor sem ha nagyon szimpi, maradj mindig közterületen vele, pl egy fagyizó, kávézó stb...

2010. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

egyébként Szegeden tanul van ez a csajok és pasik oldal ott ismertem meg még junius elején.Aranyos kedves camoztunk is és tök jol elbeszélgetünk:)

de mégis félek

2010. aug. 16. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!