Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozzak vele vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki már évek óta tetszik,de konkrétan ezt sosem vallottam be neki,úgymond barátilag közeledtem hozzá.Mindig is közömbösnek éreztem,nem láttam rajta,hogy közeledne,kezdeményezne.Nemrégiben összejöttem egy sráccal,akivel ő is látott buliban ölelkezni és csókolózni.Rá egy hétre felhív telefonon rejtett számon (úgy,hogy a számom sosem adtam meg neki),hogy találkoznunk kellene.Először is: mi az esélye annak,hogy ez megtörténik?Amikor sosem közeledett,nem éreztem rajta,hogy bejönnék neki,most meg,amikor egy másik sráccal alakulna valami,hirtelen felbukkan,és talira hív.Persze tudja,hogy évek óta tetszik nekem (nem tudom,honnan vette az infót),és ezt be is vallottam neki most.Több dolog is megfordult a fejemben: lehet,hogy csak szívat,másrészt pedig büszke vagyok,és nem szeretném,hogy kihasználjon.Most nagyon úgy jön ki a dolog,hogy füttyent egyet,én meg rohanok...Viszont érdekel a vele való találkozás,mert sok megbeszélnivalónk lenne...Ha egyáltalán eljön. Ti mit gondoltok erről? Taliznátok vele? Igaz,hogy ott a másik srác,de ő meg már évek óta tetszik...
2010. aug. 29. 17:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mert soha közeledni de belülröl mindig az járt a fejében hogy szeretne veled összejönni esetleg komolyabb kapcsolatot is és ez nem más mint : FÉLTÉKENYSÉG
2010. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

En a helyedben megkerdeznem,hogy mert akar pont most talalkozni es amikor nincssenkid akkor nem akar...

Es kitol van meg a szamod es hogy vannake komolyabb szandekai veled,vagy nincsenek..nem halaszd el a biztosat a bizonytalanert en azt mondom.

2010. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

ELSŐ VOK:


szóval szerintem találkozz vele nyugodtan és beszéljetek át mindent, mert ő már rég többet érez irántad mint haver de ezt te is tudod csak ő nem mer lépni, légy te a felnőttebb most és kérdezz rá konkrétan a dolgokra.

2010. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mindenképp menny el, beszélgessetek tudmeg mit akar. De ne legyél nyálás papucs, csak ugy találkozzatok, normális hangnemben nagy szavak nélkül dumáljatok... ha akar valamit tuti le fog esni...
2010. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ne mert soha közeledni...nem mert? Ha féltékeny,az azt jelenti,hogy kedvel,nem?
2010. aug. 29. 17:51
 6/16 A kérdező kommentje:
Telefonban is rákérdezett a srácra,akivel látott,és közölte,hogy nem akar bekavarni,vagy ilyesmi...És közölte,hogy ő nem barátságot szeretne.
2010. aug. 29. 17:53
 7/16 anonim ***** válasza:

1. vok.

A te helyzetedben:


az hogy féltékeny az azt jelenti hogy tetszel neki és kellesz neki és össze szeretne jönni veled csak félénk típus ilyen téren, ha elgondolkodsz kicsit h miért pont akkor hívogat mikor más pasival lát vagy tudja h más pasikkal is találkozol rájösz, hogy ő sosem volt barát csak túl félénk pasi aki attól félhetett hogy ha megpróbálja és elutasítod akkor soha többé nem láthat.

2010. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igazából én sosem hittem,hogy ő félénk típus lenne,mert nem tűnik olyannak,persze a látszat néha csal...Előfordulhat,hogy most kapott észbe,hogy mégiscsak beövök neki...De akkor is furcsának találom ezt az egészet.Miért hív ismeretlen számon,és miért nem mutatkozik be...Persze rájöttem,hogy ő az,mert más nem lehet.Remélem:)
2010. aug. 29. 17:57
 9/16 anonim ***** válasza:

Attól hogy esetleg nem félénk típus , attól még a "szerelemben " lehet nagyon beszari is valaki ha keménynek néz ki kívülről olyankor lehet hogy olyan mint egy földbegyökeredzett lábú kutya.


szóval 1 alkalmat megér

2010. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Így van,veszíteni nem veszíthetek semmit,sőt...Holnap fogunk találkozni,ha minden igaz...De ha nem jön el,félek,hogy valami meggondolatlanságot csinálok,mert túl régóta várok már erre.
2010. aug. 29. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!