Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy engem sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy engem sose szeretnek eléggé?

Figyelt kérdés
Van egy barátom már fél éve, de még mindig csak együtt járunk, míg más ismerősömet s barátja akár 3 hónap után el jegyzi pont Valentinkor.
2021. febr. 14. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
3 hónap után eljegyezni valakit elég durva. Vigasztaljon, hogy másnak nincs barátja/barátnője, na akkor Őket ki szereti?
2021. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, de hova sietsz? Lehet, hogy a te pasid sokkal tovább lesz veled, mint a barátnőd pasija, akit eljegyeztek.

3 hónap semmi. De figyi, még fél év sem. Nem is ismeritek egymást még eléggé, minek kérje meg a kezed? Hogy mutogasd a nagyvilágnak? Istenem...

2021. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Ja, 3 hónap után eljegyzi, aztán max. 1 éven belül szakítanak, ahogy ez manapság lenni szokott...
2021. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Troll
2021. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Na ezen kulturáltan felnyeritettem
2021. febr. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jézus fasza.
2021. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!