Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác akivel mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petra199 kérdése:

Van egy srác akivel mostanában nagyon jól elvagyok találkozunk beszélgetünk, de ő elég nagy "casanova" és most írja hogy eléggé bejövök neki. Ha tényleg komolyan szeretne velem foglalkozni akkor engedjek neki?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Nem szeretném hogy átverjen vagy ilyesmi,de ha meg komoly akkor lehet hogy kéne vele foglalkoznom?
2012. szept. 8. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak Te tudhatod.Mi honnan a fenéből tudnánk?
2012. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként próbáld meg,de ha gyorsan az ágyba akar vinni akkor nem komolyak a szándékai.
2012. szept. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. komment akkor mi a sz*ért írsz ide ha nem tudsz normális választ adni?!... 2.Köszönöm ha nem lesz rendes akkor hagyom inkább:)
2012. szept. 8. 11:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy akkora hülyeség, hogy ha gyorsan ágyba akar vinni, akkor nem komolyak a szándékai. Én mindig csak azokat akartam gyorsan ágyba vinni akikkel komolyan gondoltam...Minek feküdnék le valakivel akitől később nem akarok semmit? 24F
2012. szept. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!