Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Akikkel eddig a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Akikkel eddig a legjobb volt a szex azokkal volt érzelmi kapcsolat is?

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 22:05
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
72%

Hogyne. Abba az exembe még szakítàsunkkor is szerelmes voltam, sokszor az az érzésem volt, h nem is tudom, mi romolhatott el.


A szex meg beszaràsjó volt. Óràkig lehetett izgatni és szinte sosem lett túlérzékeny. Emellé sorozatélvező is.

2021. febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Igen.
2021. febr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem feltetlenul.
2021. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

A 3 nő, akikkel a legjobb volt a szex abból 2 barátnőm volt, akiket szerettem, 1 pedig összejárós szexhaverom.


Onnan is tudom, hogy velük volt a legjobb, sok-sok év után is a mai napig ők jutnak eszembe leggyakrabban, ha fantáziálok, visszaemlékezek az életemben a jó szexre.

2021. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Mostani csajommal annyira megvan a kémia, hogy már vad csókolózás közben is van 1-2 csepp előváladék, a szex szintén jó, simán 1,5-2 óra megvan, persze némi szünettel.


A lepontozó, irigyeknek meg azt üzenném, hogy az a három pötty arra van hogy a válasz hasznosságát értékeljétek, és nem arra, hogy mindenkinek negatívot nyomjatok akinek van nője, és szexuális élete!!

2021. febr. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Akivel a legjobb volt, őt amúgy, màs téren is szerettem.
2021. febr. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
A feleségemmel a legjobb.
2021. febr. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos igen, volt érzelmi kapcsolat is.
2021. febr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10%
Igen. Különben hogy lenne jó a szex??
2021. febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!