Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miféle hul.ye fintora ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miféle hul.ye fintora ez a Sorsnak? Miért érdekel?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki nem mindom, hogy bejön, de van benne valami ami megfogott. Közelebbről nem ismerjük egymást, köszönni szoktunk, mert egy időben sokszor összefutottunk a lakóhelyük környékén.

Mint pasi tehát alapvetően nem az esetem, de irtó cuki a feje, amikor mosolyog. És mindig mosolyog, annyira jó érzés olyan pozitív a kisugárzása. A szemei hatalmas őzike barna szemek. (Nagyon hasonlít egy régi udvarlómra, aki nagyon sok mindent megtett értem, de ezt mint pasi ő sem jött be, így jól esett az udvarlás, de nem lett belőle később semmi.)

Aztán... egy jó ideje nem futottunk össze ezzel a látásból ismerős pasival, kb 1 éve, vagy talán több is van. Arra gondoltam, biztosan elköltöztek, ez van. Amúgy sem lenne közöttünk semmi, hiszen mindketten kapcsolatban vagyunk, meg ugye egy szót sem váltottunk, de ahigy mosolyog olyan jó érzés, mintha őszintén örülne, ha meglát. Szóval hosszú idő után ma összefutottunk, amikor már total nem számítottam rá.

Nem tudom miért zaklat fel ennyire? Meg persze pont ma nem voltam jó passzban, elég slampos voltam, boltból jöttem csomaggal, és épp egy leeső zsepit kaptam el röptében, hogy orrot fújjak, és még egy alap smink sem volt rajtam, pedig elég fakó a fejem, és meg is vagyok fázva egy kicsit, a maszkom meg épp torka-tartó pózban volt... Bakker, miért pont ma kellett összefutnunk? Amúgy meg egy szia-t odakoszont és csak egy pillanatra nézett rám, meg persze maszkban, így nagyon rossz volt, hogy nem láttam a mimikáját.

Igazából azt sem tudom miért foglalkozok vele, miért írom ki egyáltalán ezt a kérdést?



#szimpátia #kisugárzás #Őzikeszemek #Miezazérzés
2021. febr. 16. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha sorstanításként kellene értelmeznem azt mondanám, hogy ez az a folyamat, amikor a vak ember látni tanul.


Ha visszaolvasod ezen szemüvegen keresztül a saját írásod, akkor látni fogod, hogy javarészt arról szól, ami a látszat, de valós értékekről kevés szó esett. Smink, külsőm, ő külseje. De milyen ember? És milyen ember vagy te magad?


"Bakker, miért pont ma kellett összefutnunk?"


Ha ez sors, akkor pontosan ezért.

2021. febr. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ez az idegen dolog.. amikor idegen valaki és közben mégsem.

Volt régebben egy férfi és egy időben rengeteget láttam. Egyáltalán nem nézett ki jól, nemtudom miért érdekelt annyira, de ezeket a találkozásokat én is sorsszerűnek tartottam.

2021. febr. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En amikor beszivok akkor agyalok ilyen hulyesegeken...
2021. febr. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En meg 16 evesen agyaltam ilyeneken😂
2021. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!