Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A sors fintora, vagy emberi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sors fintora, vagy emberi kegyetlenség?

Figyelt kérdés
Voltatok-e már olyan helyzetben amikor visszautasított egy lány,de tudja mit érzel minden nap úgy megy el melletted mintha ott sem lennél,majd végignézheted ahogy összejön valakivel,és látod ahogy turbékolnak?S melyik a valószínűbb/esett meg veletek kegyetlenség vagy a sors?

#sros
2013. máj. 28. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak azokkal esik meg, akik kiszolgáltatják magukat túlságosan másoknak, és az meg is érdemli, mert másképp nem fogja megtanulni, hogy nem adod ki az érzéseidet senkinek, a párodnak sem (teljesen).
2013. máj. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez nem a sors fintora és nem is kegyetlenség. Attól még, hogy veled nem akar lenni, ne várd azt tőle, hogy egész életében legyen egyedül. Ezt el kell fogadni.
2013. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez ért nem mész oda egy csajhoz úgy udvarolni, hogy "szeretlek".
2013. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát sajnos elbuktál de fel kell állj. Ő nem tehet arról mit érzel de neki megy tovább az élet.
2013. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Jártam így, de a rossz érzést nem éreztem! Szard le... ha jobb fiúval jön össze akkor megérted h miért, de ha rosszabbal, akkor röhögd ki.

És úgy se fog sokáig tartani a kapcsolat, akármikor szakíthatnak, és visszatérhet rád. Ha mégsem, akkor van még elég csaj a földön, és van még idő h megtaláld az igazit

2013. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Megesik, váll megvon, megy tovább.
2013. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de én is csináltam már ilyet. Valaki szeretett volna tőlem valamit, de nemet mondtam. Nem azért, mert gonosz vagyok, pusztán csak mert nem volt az esetem. És utána nem gondoltam arra, hogy neki mennyire rossz, hogy én mással vagyok, mert ez az én életem, élem, ahogy nekem tetszik, nem úgy, ahogy neki tetszene. Ebben nincs rossz indulat, egyszerűen csak ez van és kész.

A te esetedben is, a lány, nem azért turbékol a pasijával, mert neked akar fájdalmat okozni, hanem mert boldog.

Te is legyél az, próbálj meg tovább lépni!

2013. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez az hogy ne csinalj megint bohocot magadbol es orulj, hogy nem pazarlod az idodet olyan emberre aki nem erdemel meg.


Tul sokat problemazol.

2013. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez olyan esetben ciki, ha az ember tényleg beleszeret a másikba. Akkor ott nincs az, hogy váll megvon, meg egyebek. Az tényleg elég fájdalmas. De fel lehet dolgozni és tovább lehet lépni.
2013. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez igy még nem a sors fintora.

Az a sors fintora, hogy Te utasitasz vissza egy lányt, aztán meg egy másik lány téged ergo átéled amit vele tettél.

2013. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!