Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jóképű férfiak ha akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jóképű férfiak ha akarnak kapcsolatot, akár egyszer családot, hogy bírják hogy egyszerre sok vonzó női jelentkező van? Mi alapján válogatnak? Ezért nem állapodnak meg sokan?

Figyelt kérdés
Tehát ha valaki azért részben vágyik stabilitásra, szeretetre, ölelésre, akár megállapodásra, családra. Akkor hogy tudja kezelni, hogy olyan sok nő közül válogathat egyszerre?
2021. febr. 16. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Általában úgy, hogy megcsalnak, vagy félretesznek B tervnek.
2021. febr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Attól hogy valaki jóképű, lehet hogy qrv-a nagy balfsz. Válogatni bárki tud, aki ért a nők nyelvén. Azért az nem olyan gyakori, hogy sok jó nő közül válogathat valaki, az megint más kérdés mit vagy kit nevezünk jó nőnek.
2021. febr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Hogyhogy hogy. Összejössz valakivel akivel úgy hozza a sors, megismeritek egymást, egymásba szerettek, és ha jó a kapcsolat, nem fog érdekelni, hány vonzó nőt kaphatnál meg. Ha benőtt a fejed lágya, tudod, hogy egymás után váltogatva a nőket semmi esélyed megélni azokat a dolgokat, amitől igazán jó egy komoly párkapcsolat. Egyébként kevésbé vonzó emberek ugyanúgy hajlamosak lehetnek azon morfondírozni, vajon nem lehetne-e jobb kapcsolatuk valaki mással.
2021. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

#2 A ronda pasik sokszor még egyet sem találnak, nem hogy még válogatni tudjanak.

Ez az "ért a nők nyelvén" duma pedig sosem állta meg a helyét.

2021. febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Azért amiatt a társadalmi beidegződés miatt, hogy a férfi a kezdeményező, sok aktív jelentkező a jóképű férfiaknál sincs, és közöttük is sokan úgy vannak vele, hogy az a nő, aki kezdeményez, egy patronra jó csak... szóval ők jellemzően nem a jelentkezők közül válogatnak, ha komoly kapcsolatra kerül a sor, hanem rárepülnek a nekik legjobban tetszőre, és nagy eséllyel az adott nő viszonozza is az érdeklődést.
2021. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
4-es. Nem a nagyfarkú Józsi csajozós szövegére értettem a "nők nyelvét", hanem arra, hogy egy férfi tudatosan készül a jövőjét illetően. Barátom, én nagyságrendekkel csinosabb nőkkel voltam mindeig is, plusszban még nekem extra fontos volt az iskolázottság és a normális szocializáció is. Akkor én hogy a fenébe csináltam? Úgy, hogy érdekes voltam, kezdeményező voltam, céltudatos voltam, nem hanyagoltam el magam, nem ilyedtem meg, nem lehetett sarokba állítani. Hát igen, ehhez sportoltam versenyszerűen, iskolákat végeztem, állandóan motivált voltam, ami átment a nők felé is. Szerinted egy pesszimista, semmihez nem értő, semmi céllal nem rendelkező pasiban mi a vonzó? A kérdésem költői volt...
2021. febr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

#12.32

"plusszban"

"ilyedtem"

Milyen iskolákat végeztél? :-D

2021. febr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
#6 Ez nem releváns ebből a szempontból, rengeteg trógernak van csinos nője, csak mert (viszonylag) jóképű. Szerintem meg alulértékeled a külsődet, nem voltak a nőid sokkal jobbak mint te, mert akkor nem téged választottak volna.
2021. febr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3%
7-es. Itthon vagyok a gyerekkel, online oktatás, mellette még főztem is. Ez legyen a legnagyobb bajod nyelvész professzor. Egyébként 5-ös voltam végig nyelvtanból. De ha már te úgy érzed ennyire sz*r vagyok, akkor ezzel a förtelmes helyesírással és stilisztikával olyan szakdolgozatot adtam be és védtem meg, aminek a tartalmát azóta elég sok neves helyen publikálták, a tartalmát pedig RENCERBE állították. Az iskoláim meg bővem fedezik a jó egzisztenciális életem, a családom sem panaszkodik semmire. Tudom, vér idegesítő olyanokat olvasni hogy valaki sikeres, de hát ez meg nem az én bajom. Egyébként megnyugtató hogy vannak kritikusaim, ezért külön hála neked(is)! Sőt, azért elárulhatnád hogy hol, milyen szektorban dolgozol, jóleső érzés lesz tudni hol van Mr. vagy Mrs. tökéletesség. ;)
2021. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%

9

A probléma nem az, hogy sikeres vagy és “ezt nem szeretik ezek a csúnya irigy magyarok”, hanem a túltáplált Egód, ami minden kommentedből átjön. Valószínűleg emiatt is voltál sikeres a nőknél, mert a beképzeltségeddel jól el tudtad adni magad.

Csak baromi irritáló, ha valaki az iskoláival meg a műveltségével villog, meg azzal, milyen igényes, közben ly írja az ijedted.

Egyébként meg, számodra azt jelenti, hogy valaki ért a nők nyelvén, hogy

- jól keres,

- sportol,

- extroverált,

- törtető módon átgázol mindenkin.


Közben értetlen vagy más személyiségekre, életekre, sorsokra. Vak vagy más emberi értékekre és minőségekre. A te életed nem norma, és nem lehet minden férfi sikeres. És sikertelen férfiaknak is van nőjük! Pedig szerinted nem értenek a nők nyelvén...


Ráadásul közben a magad értékét a világba helyezed, ezáltal redukálod le saját magad. Mert ha sérülés miatt nem sportolhatsz, elveszted egy csőd miatt a vagyonod, mi lesz az értéked? Lúzerként is el tudnál menni ismerkedni? Akkor is értékesnek tartanád magad? Vagy egyedül maradnál, és a randim az elmúlt dicsőséget elevenítenéd fel magadban?

2021. febr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!