Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha olyan kapcsolatot szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan kapcsolatot szeretnék ahol én hűséges vagyok a páromhoz de ő bármikor megcsalhat, akkor ahhoz találhatok jelentkezőket?

Figyelt kérdés

Mivel incel vagyok és hiába próbálok rájönni ennek az okára és hiába próbálom magam fejleszteni magam minden téren, hogy ne legyek sikertelen ezért elgondolkodtam egy újfajta variáción.

Mi van akkor ha az elvárások leengedésének új távlataiba merészkedek?


Azaz sikerülhet-e kialakítanom egy olyan párkapcsolatot, ahol nekem hűségesnek kell lennem a páromhoz, azonban neki nem kötelező hűségesnek lennie velem. Ő nyugodtan szexelhet más férfiakkal is rajtam kívül, de nekem csak vele szabadna.


Ilyen párkapcsolatra már lenne esélyem? Ki tudnék alakítani ilyet? (ha igen vajon hol és hogyan? lennének rá jelentkezők?)



#kapcsolat #sikertelenség #hűség #hűtlenség #igények lejjebb adása #igénytelen lettem #már az se baj ha ribizli
2019. szept. 18. 01:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

* A kérdés leírásának első sorában szóismétlésem hiba van, magam kétszer szerepel.

(mielőtt valaki még belekötne)

2019. szept. 18. 01:50
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

Incel azert vagy mert az akarsz lenni

Igy nem kell dolgoznod azon h ferfi legyel nem kell energiat belefektetni.

Ez egy konnyu ut h rafogod erre... Es panaszkodsz !

2019. szept. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Ja igen vannak ilyen kapcsolatok. Csak alt a pasi a hutlen csak mert megteheti - gondolja
2019. szept. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Barnabas333 ***** válasza:
82%
Nekem volt olyan nő aki ezzel kezdett az első randin és bi volt. Vannak ilyen nők, írd bele a szövegbe. Mondjuk a többség tagadja. 42f
2019. szept. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ilyent biztos,hogy találsz.De,hogy fog-e működni egy ilyen kapcsolat,azt nem tudom..Lehet,hogy lelépik az egyik szexpartnerével.
2019. szept. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért kínoznád magad ilyensmivel? Akkor már legyen nyitott kapcsolat s mindenki akivel akar hetyereg.
2019. szept. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#2


Nem akarok az lenni. Ha akarnék, akkor nem lennék incel. Az incel saját akarata ellenére sikertelen a nőknél.

És én folyamatosan dolgozom és energiát fektetek be saját magam fejlesztésébe.


#6


Nyitott kapcsolatokba általában a nők nem szoktak akarni belemenni. És mivel én eleve óriási hátrányokkal indulok náluk, ezért ez még tovább rontaná a helyzetem ha ilyen kapcsolatot szeretnék. Így marad az az opció, hogy nekem hűségesnek kell maradnom, míg neki viszont nem. Ezzel talán tudom kompenzálni azoknak az óriási hátrányaimnak egy kis részét.

2019. szept. 18. 12:32
 8/15 anonim ***** válasza:
Önmagában az, hogy valaki sikertelen a nőknél, még nem teszi őket incellé. A világnézetük miatt azok. Ez olyan, mint hogy egy szomorú ember sem feltétlenül depressziós. Azzal a különbséggel, hogy a depresszió egy mentális betegség, míg az incelség jobban hasonlít a terrorizmushoz, és az elborult világképedhez, nézeteidhez.
2019. szept. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8


Nem.


incel = INvoluntary CELibate

Ennyi a jelentés.

2019. szept. 18. 16:28
 10/15 anonim ***** válasza:

Én hamarabb belemennék egy nyílt kapcsolatba, mint egy olyanba ahol a társam ennyire önbizalmatlan lenne, vagy ennyire nem tartaná magát semmire, hogy ilyensmit elfogadjon/felajánljon.

Tedd a kezed a lábacskáid közé s tapogasd meg a tökeidet, legyen már egy kicsi önbizalmad ember, ez az önsajnálat amit előadsz nagyon lelombozó!

2019. szept. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!