Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nős pasi rám nyomult, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nős pasi rám nyomult, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először csak barátkozott velem, én tudtam az elejétől hogy nős de beszélgettem vele és nagyon jól összebarátkoztunk. Én nagyon megszerettem mint embert, de nem akarnék tőle semmi mást márcsak a feleségére tekintettel sem. Az a probléma, hogy ő már nagyon nyomul és szexet is akar, de én csak barátkoztam vele és nem vettem komolyan amiket mondott. Nagyon jó baráti kapcsolatunk volt, de most azt vettem észre hogy megsértődött rám és nem akar velem szóba állni. Gyanítom hogy az a baja hogy nem feküdtem le vele, de én csak barátnak tekintettem. Mit tehetek? Megkérdezzem tőle, hogy mi a baja? Olyan bizalmas dolgokat is elmondtam neki és most meg nem áll velem szóba, annyit nem érdemlek hogy legalább elmondja mi történt vagy mi a problémája? Azt is megérteném ha azt mondaná hogy neki így nem jó hogy egy bizonyos pontnál nem mehet tovább de legalább őszinte lenne és én is tudnám mi a baja nem pedig rágódnék azon hogy mit ronthattam el amin besértődött. Miért olyan nehéz őszintének lenni? És miért ilyenek a pasik hogy eltűnnek ha egy nőt nem kaphatnak meg?
2021. febr. 16. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.


Igazából az elejétől kezdve nem is kellett volna csinálni semmit.


Maradj nyugton, majd elül a dolog, és legközelebb legyél okosabb. Mert most ritka ostoba voltál ebben az esetben.

2021. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd nyuszicsibe mit ne értesz? A pasi nős. Csak meg akart dugni, nem barátkozni akart. Nem a lelked érdekelte, csak a puncid.

Nem sikerült, most továbbállt. Ne láss bele többet, mint ami valójában.

2021. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megdugatod magad és helyre áll a béke. Ennyit akar tőled, a többi csak színjáték volt.

Ne általánosíts, egy perverz vénemberrel ismerkedtél, nem minden férfi ilyen.

2021. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"legalább elmondja mi történt vagy mi a problémája? "

"is tudnám mi a baja nem pedig rágódnék azon hogy mit ronthattam el amin besértődött"


Te tényleg ennyire buta vagy?

Azt "rontottad el" hogy nem tetted neki szét a lábad. Csak azért barátkozott mert dugni akart.

Minek akarod kérdezgetni? Tiszta ciki lenne.

Szerintem tanulj az esetből, legközelebb határozottan rázd le az ilyet.


Volt egyszer ilyen pasi munkatársam, ő még a gyerekeiről is mutogatott képeket. Egy új dolgozó csajt hazavitt, mert az lekéste a buszt, és a pasi fogdosta a kocsiban. Jó hogy nem erőszakolta meg.

2021. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most mégis mit gondoltál őszintén. Most írtad le hogy szexet is akart már.Lapos a szexuális élete vagy talán nincs is mert lehet hogy büntiben van,lehet talán pont miattad.Így te jártál jobban. Ő most sajnos két szék közé ült és ez nem teccik, hisz sok energiát fektetett a kapcsolatotokba amiért cserébe szexere vágyott.Szerintem.35f
2021. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Amit érzel. Engedd neki.
2021. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%
Irigyellek
2021. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!