Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok közületek nyomult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok közületek nyomult már valakire nős pasi?

Figyelt kérdés
Miből lehet észrevenni hogy nyomul?

2019. aug. 17. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugxanabból amiből a nőtlen pasiról észreveszed
2019. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Először csak sasolnak, aztán gátlástalanul felajánlkoznak. Fúj.
2019. aug. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ők a legrámeNŐSebbek tapasztalataim szerint.
2019. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod eldönteni, hogy nyomul-e a pasi, akkor biztosan nem nyomul. Egy férfi a csillagos eget lehozza a nőnek, ha odáig van érte és/vagy mindenáron be akarja cserkészni.


Rám egyszer nyomult nős pasi: virágot küldött a lakásomra, egyszer pedig a munkahelyem előtt várt, és megkérdezte, hazavihet-e. A tel.számomnak is utánajárt, és írt néhány üzenetet, pl. leírta, hogy szívesen meginna velem egy kávét, stb...


Szóval szerintem elég egyértelmű jelei vannak, ha egy pasi nyomul, függetlenül attól, hogy nős-e, vagy sem.

2019. aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen egy nyaraláson(bár nem tudtam hogy nős). Elvitt vacsorázni igazából kb 1 hétig állandóan együtt voltunk programokat csináltunk. Voltam fennt nála semmi jele nem volt annak, hogy nős, családos(!!) ember. Igazából semmi komolyat nem akartam tőle,csak jól éreztem magam de ennyi. Pont akkor léptem ki egy kapcsolatból nem akartam semmi elköteleződést. Utána viszont még írogatott Facebookon meg váltottunk pár szót de ennyi. Aztán jött a hidegzuhany: a pasinak volt egy 2. Facebook fiókja ahonnan nekem írogatott de mit ad isten megtaláltam a rendes Facebookját. Dögös szőke feleség 2 kisfiú. Azt hittem elhányom magam olyan rosszul éreztem magam a feleség miatt. A feleség pont azon a héten volt a gyerekekkel nyaralni a szüleivel. Letiltottam mindenhonnan mert szörnyen éreztem magam pedig azt sem tudtam hogy házas!

Egyébként ugyazazok a jelek mint egy szingli pasi esetében. Flörtöl, szemez veled keresi a társaságod stb.

2019. aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mi viszi rá a nős pasikat hogy más csajokat hajtsanak? Visszataszító...
2019. aug. 17. 17:21
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

#6

Az, hogy a házasság egy közel sem tökéletes, ember által alkotott, mesterséges intézmény.

Az emberi ösztön és vágy fittyet hány az ilyesmire, az érzék legyűri az észt.

Más kérdés, hogy a neveltetésünk miatt negatív érzéseket kelt bennünk a megcsalás.

2019. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mit lehet egy ilyen helyzettel kezdeni?:/
2019. aug. 17. 17:43
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt, mint amikor egy nem szimpatikus szingli hajt rád. Leszereled, és visszautasítod
2019. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rám egyszer próbált meg rámhajtani munkatársnőm férje. Előtte is mesélte, hogy csalta már meg. Egyszercsak a semmiből Messenger üzenetet küldött. Sose találkoztunk, nem voltunk bemutatva egymásnak, semmi oka nem volt írni. Mivel munkatársnőm férje, udvariasan válaszoltam, amíg nem kezdett el flörtölni. Akkor válasz nélkül letiltottam a francba, és erősen gondolkodtam rajta, hogy elmondjam. De végül inkább nem szóltam bele, mert 3 gyerekük van, az egyiknek fiatalkori leukémiája volt, amiből nagyon nehezen jött ki szegény (de legalább kijött belőle). Volt elég baja szegény nőnek, a pasit meg full szánalmasnak gondolom a mai napig.
2019. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!