Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakivel volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel volt már olyan hogy vonzalomból később barátság lett?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel kölcsönösen vonzódtunk egymáshoz, kb egy hónapja nagyon jóban lettünk és bennem a vonzalom átalakult barátsággá. Ő továbbra is össze szeretne velem jönni minden szempontból és ha én húzom ezt a dolgot, lehet hogy megharagszik rám vagy eltávolodik tőlem. Szerintetek van rá esély, hogy ha egy nő nem akar lefeküdni egy pasival, és mondjuk a pasi megsértődik, de idővel mégis jóban lesznek vagy barátok lesznek? Valakinek van tapasztalata ebben?
2021. febr. 17. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, de csak titokban vonzódtam hozzá nagyon.
2021. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem csak akkor alakulhat ki barátság férfi és nő között, ha már lefeküdtek egymással.
2021. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Volt egy nagyon jó barátom, akivel eleinte nagyon vonzódtunk egymáshoz, de nem történt semmi, párkapcsolat terén nem passzoltunk volna, így barátok lettünk, a vonzalom pedig nagyon rövid idő alatt elmúlt. Sajnos külföldre költözött tavaly és már nem igazán tartjuk a kapcsolatot.
2021. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!