Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerethettem vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethettem vagy csak megszoktam?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki baratnom baratjanak haverja es parszor “progiztunk” kozosen meg tortentek dolgok de negbeszeltuk h egyikunk sem akar kocsolatot. Kb 3 honapja beszeltunk minden nap es most volt buliba ahol gondolom talalkozott egy lannyal mert visszahallottam hogy megy csajozni es h lehet offolni akar engem de ugymondcsak baratsag volt koztunk szoval semmi harag vagy ilyen nincsen meg nem volt senki belorlatozva en is tarskereson dumalgattak fiukkal meg ha ugy van talalkoztam is volna, viszont kicsit rosszul esett. Csak megszokhattam h mindig beszeltunk vagy baratkent hianyzik vagy tobb lehet?

Sokat gondolok ra igy es furcsa erzes kicsit, kicsit igy meguresedett erzes majdnem mint egy szakitas utan.



#szerelem #extra #Tinder #Baratsag extra
2021. febr. 8. 15:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
(Viszont nem talalkoztunk meg nagyon sokszor)
2021. febr. 8. 15:46
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Es mit "porgiztatok"? Java, python, c++? :)
2021. febr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 kezdésnek c++ erős, oda régebbi "ismertség" szükséges.. Sima Pascal
2021. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 Azert pascal manapsag mar nem tul piackepes, mostanaban mar a pythont ajanljak kezdo nyelvnek, de azt meg sokan szidjak, hogy nem szigoruan tipusos, meg a memoriakezelese is hagy nemi kivetnivalot maga utan.
2021. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

(Bocsi elirasokert)

“Hulyesegekkel” kerlek hagyjatok

2021. febr. 8. 16:07
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem ertelek, min vagy meglepodve. Volt/van egy dugopajtid, nem eskudtetek orok huseget. O elment egy bulikaba, ott megprobalt (esetleg sikerult is neki) levarrni egy masik sunat. Lehet, hogy o tobb dugopajtit akar egyszerre, esetleg egy 3ast is leszervez. Kerdes, hogy ez neked okes-e. De az is lehet, hogy lesz uj dugopajtija, es rad mar nincs szukseg. Az is lehet, hogy szerelmes lett az uj lanyba, es hazassag/gyerek. De a fo kerdes az, miert nem kerdezed meg ezeket tole?
2021. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak furcsa hogy egyik naprol masikra igy levalt
2021. febr. 8. 20:06
 8/11 anonim ***** válasza:
De nem biztos, hogy levalt, ezert mondom, hogy kerdezd meg tole.
2021. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#1-3, nem is tudtam, hogy ennyi infós van itt :D


Kérdésre:

1: egódat sérti ("miért nem velem foglalkozik?")

2: megszoktad, a "történtek dolgok" (aka petting, szex, mondd ki rendesen, hogy értsük) miatt elkezdtél kötődni, ami elég természetes nők esetében főleg. Sajnos vagy nem sajnos, de ezzel járnak ezek a szexkapcsolatok meg barátság extrák.

3: minek mondtad, hogy nem keresel kapcsolatot, ha de?

4: ő valószínűleg azért mondta (te meg csak egyetértettél hogy ne legyen ciki), mert vagy külsőleg vagy belsőleg annyira mégse jössz be neki, de ő valójában szeretne, csak nem veled; esetleg téged is el tudott volna képzelni, de te nagyon egyetértettél vele, hogy nem keresel...


Amúgy egy közeli barát elvesztése, ha hanyagol pl, is lehet szakítás-érzés. De valószínűbb, hogy a szex miatt kialakult hormonális kötődés fáj. Még ha barátilag sem passzoltok, akkor is kialakulhat és fájni tud, hát még ha szimpatikus volt! Nyilván hiányzik. Ha akarsz valamit, lépj, ha nem, akkor próbáld meggyászolni és elengedni, és tanulj az esetből, ismerd meg önmagad, hogy reagálsz ezekre, hogyan kötődsz, hogy később ne fájjon ilyesmi, vagy ne menj bele, ha sejthető, hogy rossz vége lesz.

2021. febr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem erzem hogy az egomat sertene, nem erzek feltekenyseget a masik lanyra inkabb csak hianyzik es kicsit meglepett ez a hirtelen valtas. Tenyleg nem akartam kapcsolatot meg mert sokaig voltam abban tehat nem csak egyetertettem vele.
2021. febr. 9. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!