Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kapok választ az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kapok választ az exemtől, arra a kérdésre, hogy miért alázott meg és vert meg?

Figyelt kérdés
Szinte mindig minden úgy volt, ahogy ő akarta. Mindig mellette álltam. Soha nem vettem magamnak semmit. Eléraktam a vacsorát. 2 naponta szex. Nem híztam el szülés után. Nem értem, hogy miért tette mégis. Így hogy lépjek tovább, ha nem tudom az okát?
2021. febr. 17. 14:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit varsz tole? Vadallat vagyok? Az asszony verve jo? Nem is az zavar, micsoda elmebeteg vagy barbar ferfival voltal?
2021. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Menj el pszichológushoz, őt jelentsd fel, majd a rendőröknek válaszol.

Te meg felejtsd el ezt az embert!

Az ő gépezetében van valami elég durva defekt, nem a tiédben..

Nagyon sajnálom, ami történt veled! :(

De szakemberre lesz szükséged, ha ezekután magadban keresed a hibákat...

2021. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel a válasz. Soha többé nem akarnám látni. Milyen választ vársz egy ilyentől?
2021. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez most nyers lesz,de én egy seggfej vagyok,és nem tudok szofisztikáltan fogalmazni,te meg úgyis a rossz bánásmódhoz vagy szokva.

Szóval:

Azért csinálta,mert hagytad.Mert nem húztad meg a határaidat.Mert kialakítottál egy elhibázott túlélő stratégiát,szubmisszívvé váltál,és lealacsonyítottad saját magadat.


Tessék,olvasd el:


[link]


Fordulj szakemberhez,mert a "nem vagy hibás" tök jól hangzik,de egy abuzív kapcsolathoz is két ember kell.A bántalmazó,és az aki tűri.

2021. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen választ adhatna? “Mert egy idegbeteg, hulladék ember vagyok, aki a belső frusztrációit másokon vezeti le?”
2021. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg egy rossz értékrenddel, és erös komplexussal rendelkezö ember (ha lehet így nevezni azt aki veri a párját), aki nem tudta értékelni ezt az egészet amit nyújtottál neki. Szerintem rajtad töltötte ki azt a dühét, amit mások felé nem tudott, vagy nem volt módja. Sokan vannak ezzel így sajnos, pl a munkahelyen nem szólhat be mert kirúgják, gyülnek benne ezek a dolgok, és egyszer csak kiöntik a szeretteikre. Talán nem konkrétan téged akart bántani, de tudat alatt ez jött ki, mert veled szemben egyébként is dominált.

Örülj neki, hogy nem válaszol, és nem keresi már veled a kontaktot. Lehet rájött hogy mekkora állat volt és magátol akar megvédeni, vagy lehet hogy valami baja volt veled, de jelen helyzetben ne is érdekeljen, kár vele foglalkoznod, vége van elmúlt. Rádaásul a legrosszabb, ha még te keresed ezek után. Éld tovább az életedet, NÉLKÜLE.

2021. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem lehet, mivel van két közös gyerek. Ők nagyon szeretik az apjukat.

Őt soha nem szerették a szülei, a mai napig bántják. Sokszor ok nélkül.

2021. febr. 17. 15:10
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont erröl van szó, ez nem ok arra hogy téged bántson. olvasd el azt a cikket, amit #4-es linkelt, benne van a kettötök dolga is, valamint az exed és a szülei dolga is.

Neked nem kell ebben részt venned, miért sajnálod azt aki porig alázta az emberi mivoltodat?


#4 -nek: Kössz a linket, nem ismertem az oldalt, és nagyon jókat ír, valóban érthetö és elgondolkodtató

2021. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Apa tudja látogatni a gyerekeit anélkül is, hogy te sajnálnád az elcseszett élete miatt. Nem kell utálnod, de ne foglalkozz a helyzetével. A szüleivel szüntesse meg a kapcsolatát, a gyerekkori sérelmeit tegye rendbe, ez nem a te feladatod.
2021. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Valójában teljesen mindegy.A lényeg,hogy nem szabad visszafogadnod.Meg kell húznod a határaidat.Már előbb is meg kellett volna.Sérült szeretethiányos ember vagy,azért tudta ezt megtenni veled.Ő meg egy idegbeteg nárci lehet...Ha mondaná is valamit nem is biztos,hogy igaz...nem lennél vele előrébb.Lehet még ki is magyarázná.Te meg visszaengednéd.Nem szabad.Erősnek kell lenned,kitartani.A végén büszke leszel magadra ,hogy ki tudtál lépni.

2021. febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!