Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, adnátok választ erre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, adnátok választ erre az érthetetlen kérdésre? ;)

Figyelt kérdés
Van két barátnőm,az egyik szőke, barna szemű és vékony, ez rendben van, de arcra semmi szép és különleges. Másik barátnőm barna haj, zöld szem, nem kövér, de nem is sovány, van rajta egy kis fogni való, szerintem jobb, mint ha csont és bőr lenne,én azt mondom, arcra sokkal, szebb a szőkénél.Ezért hát nem értem, mi van a fiúkkal. A barna barátnőm megismerkedik valakivel, minden szép és jó, addig, amíg nem szembesülnek a szőke kiscsajjal, eldobják az agyukat és mennek a farkuk után.Mellesleg az is kelleti magát és flörtöl velük. Miért lehet ez? Úgy sajnálom szegény barna barátnőmet, hogy mindig csalódnia kell.
2013. júl. 19. 09:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves lányok!

Hadd döntsük már el mi,fiúk,hogy ki tetszik nekünk jobban..

2013. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a barna barátnő,ugye? :)

Ne mutass be neki senkit,amíg nem biztos.

2013. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Küld hozzám a barnát! Én a húsos csajokat szeretem nem a vékonyakat.
2013. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%

mert sok a kö..ög legtöbb fiú ilyet ha van jobb nő a mostani barátnőjüktől mennek egyből rá. mindegyiket aki ilyen ugy állon kéne veri hogy szakadjon le a feje

17/F

2013. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
mivel a szőke még "kelleti" is magát, ezért a srácok azt gondolják, hogy könynebben kapható a szexre. ennyi.
2013. júl. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"kelleti magát és flörtöl velük"


Free frag.

2013. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! Valszínű én más korosztály vagyok mint te és a barátnőd vagy barátnőid, de szerintem.. Először is ha nem komoly kapcsolatról van szó akkor igen a kelletés dönt. Ha komolyról és valaki olyan lányt választ aki kelleti magát akkor jól vigyázzon mert lehet hogy ez a lány másnak is majd kelleti... Jártam már én is úgy hogy egy lánnyal ismerkedtem és igen megtetszett a barátnője de akkor amikor elért a kíváncsiságom egy olyan szintet, leültem az"eredeti" lánnyal és megbeszéltem vele hogy még nem tuodm hogy ez csak kíváncsiság vagy több, szeretném megismerni a barátnőjét is nyilván ha ezek után ő többet mármint az eredet i nem találkozik vlem akkor nem és elmondtam neki hogy semmi baj nincs vele egyszerűen ezek érzések amiknek semmi realitás alapjuk nincs.
2013. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Természetesen mindenkinek joga van hozzá, de tapasztaltad már, milyen szarul tud esni, hogy pont olyanra hajt, akivel szinte naphosszat együtt vagy? Kicsit kellemetlen szitu.

Mazsola az nuku..Te látnok vagy. :)

2013. júl. 19. 09:24
 9/19 A kérdező kommentje:
#4 Szebben nem is fogalmazhattál volna! :) Egyet kell értenem.
2013. júl. 19. 09:27
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem vagytok barátnők. Nem a hajszíne miatt választják őt, hanem, mert látványosan kelleti magát. Ilyen barátnőtől már régen megszabadultam volna a helyedben.
2013. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!