Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "Hogy-hogy nincs barátod? "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "Hogy-hogy nincs barátod? " kérdésre mégis milyen választ várnak az emberek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 09:46
 1/9 Interferencia ***** válasza:
100%

-A szőke herceget várom.

-Leszbikus vagyok.

-Elviselhetetlen hárpia vagyok.

2015. jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közük hozzá egyébként.
2015. jún. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy belédkötős kérdés, nem jószándékú, VAGY elismerő kérdés!! Egy ilyen csodálatosan szép, okos és vonzó embernek biztosan rengeteg udvarlója van (dicséret), hogy lehet, hogy nincsen valakid??? Érted?:)

(A saját világképébe nem illő dolgot tapasztal, és ezt a belső konfliktust nem tudja feldolgozni. Szóval ez nem kérdés, igazából csak egy belső monológjának a hallható része, egy indulati felkiáltás. Semmi köze hozzád.:))

2015. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen annak aki ismerkedni próbál velem de nekem nem szimpi mindig azt mondtam, hogy nem is szeretnék. Akkor is ha nem így volt.


De amúgy jó kérdés mit várnak...

2015. jún. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt kérdezném, ezt várnám: "Rád vártam!"
2015. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy-hogy neked már van? Vagy valaha volt? Süket lehetett az illető, vagy vak, hogyhogy nem zavarta, hogy ilyen tapintatlan alakkal jár?
2015. jún. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"közöd?"
2015. jún. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Mert az az ember még nem született meg, aki számomra megfelelő lenne, bár lehet, túl nagyok az igényeim." :D
2015. jún. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Hogy-hogy nincs barátod? "


Tipikus szöveg amivel be akar valaki vágódni egy lánynál.


Ilyenkor mindenki azt akarja hallani, hogy "mert rád vártam".

2015. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!