Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki a hibás ha a társadalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zöld Róka kérdése:

Ki a hibás ha a társadalom (de főleg a nők) egy sötét lelkű szociopatát csinált belőlem?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag tizenéves koromtól abúzus alatt állok a társadalom által. (vörös hajú gyerek voltam)


Egy ideig folyamatosan sérültem a rengeteg bántás miatt, aztán egyszercsak váltás történt, az egész érzelmi központom leállt és onnantól kezdve más ember lettem.


Egy érzéketlen, lelketlen, igazi sötét szociopatává váltam.


Ma már olyan elmeszinten vagyok hogy az egész életet valami videójátéknak érzem, ahol semminek nincs tétje és ahol semmi se igazi.

Komplett elmebeteg lehetek már.


De igazából ki ezért a hibás ha egyáltalán hibás bárki is?


2018. ápr. 30. 15:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

Balázska, te még mindig egy balphasz vagy.

Semmi több.

2018. ápr. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Nézd a jó oldalát, legalább király a grafika.
2018. ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Tartsd magad távol az emberektől. Komolyan mondom. Téged karanténba kellene zárni.
2018. ápr. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Ezért egyedül te vagy a hibás. Következmények pedig mindig vannak.
2018. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

Te vagy egyedül a hibás, mert te váltál ilyenné, te tetted ezt saját magaddal, a te döntésed miatt szenvedsz.


Pl. ha leköpnek, akkor van választásod, vagy figyelmen kívül hagyod, vagy felpofozod a másikat.


Mindig van választásunk.


A saját életedért egyedül csak te vagy a felelős. Te hozol döntéseket és nem a társadalom és nem az anyád, és nem az apád..stb.

2018. ápr. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%
Mi köze a "nőknek" (így, globálisan) ehhez az egészhez? Nem hiszem, hogy a földön élő közel négymilliárd nő mindegyike felelős lenne a te nyomorodért.
2018. ápr. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Kit nem b-sztattak szerinted gyerek/tinikorban? A saját gyengeséged, ha ennyi neked elég volt, hogy beteg legyél.
2018. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
Nekem az lenne a kérdésem, hogy egy kábult pumából, hogy lehet zöld rókává átváltozni?
2018. ápr. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Strohmann, te tetted magad azzá, aki vagy, nem a nök. A saját boldogságodért (vagy hiányáért) te felelsz.
2018. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%
#8 cookuek törlése, új email cím, új ip cím, új regisztráció. :)
2018. ápr. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!