Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a hülyeség, hogy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a hülyeség, hogy kapcsolatban a külsőnket csak más miatt változtatjuk meg, és akkor már másnak akarunk tetszelegni?

Figyelt kérdés

Sikeresen elhagytam magam, egy ideig nagyon nem zavart, amolyan jólvanazúgy.

3éve még nem nézték ki belőlem, hogy van két gyerekem, nem volt rajtam felesleg, nem voltam ennyire nyuzott. Most van rajtam +10kg, nyuzott vagyok, rosszabb a helyzet, mint az első csemete első hat hónapjában volt(már nagyok, nem kell vinni őket suliba, vagy rohanni értük, önállósodnak, már nincs az a minden hozzájuk igazodik, lenne idő magamra)

Szóval most azt mondtam, ebből elég, nem akarok a teli szekrény mellett sírni, hogy nem jön rám a ruhám, hogy úgy nézek ki, mint az öreganyám, ideje visszatértem, csinosnak lennem.

Persze kapom miatta az ívet, hogy akkor ki az a szerencsés, szegény férjem le cserélem, etc.

Magam, a tükörképem miatt már nem változatok vissza csinosba? Hogy nem elég nekem az a kitétel, hogy "így is tetszel neki"?


2021. febr. 18. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Férfi gondolkodás. Legyél közepesen szép, közepesen okos és minimálisan önálló. Legyen az az életcélod, hogy őt szolgáld, ne gondolj semmi másra. Nekik így jó.
2021. febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt nem a férjem mondja. Vegyesen a nemek között.

Fiatalabb, velem egyidős csajok mesélik, hogy xy miatt változtatott...

Más meg látta, hogy a szomszéd...

Persze tapasztalat, meg hallomásból tudják 1-2 esetben. De most komolyan?

2021. febr. 18. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz ezzel. Sokan gyengék ahhoz, hogy pusztán maguk miatt tegyenek, változtassanak, ezért ilyen hihetetlen számukra, hogy másnak ez megy, ne adj isten, magától értetődő.

Sok sikert a kitűzött céljaidhoz, és sok türelmet az idiótákhoz.

2021. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szomorú. Akkor marad a lexarom tabletta nagy dózisban.


(azért van olyan is aki örül neki, na meg van szerencsére kevés, aki szerint úgyse fog sikerülni)

2021. febr. 18. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanigy voltam én is amikor már lett volna időm magamra akkor elhagytam magam aztán elegem lett abból amit a tükörbe láttam és összekaptam magam.A rosszindulatú kollégáim a hátam mögött már a válásunkat beszélték holott boldog házasságban élünk most is.Magamèrt változtam mert nem èreztem jól magam a bőrömbe.Magyarázkodni felesleges lett volna mert úgyis azt hisznek amit akarnak és ezt el kell engedni mert csak magadat idegesited fel pár hülye miatt.
2021. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az emberek szeretnek dagonyazni a megszokottban, nem értik hogy mi az hogy változtatás. Így előjön a rosszindulat, nehogymár díjazzák hogy a másik jobbra fordítja a sorsát. Le kell szarni persze, de azért sz.rul tud esni.
2021. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!