Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyerekvállalás hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerekvállalás hogyan változtatta meg a kapcsolatotokat a párotokkal? Pozitív vagy negatív irányba változott? Hogy viseltétek a változást? Hozzászoktatok?

Figyelt kérdés
2020. okt. 30. 12:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk negatív irányba változott. Többet veszekszünk, feszültek vagyunk. A gyerek miatt meg nincs is annyi idő magunkra meg egymásra, mint régen. Szeretjük egymást ugyanúgy, de sokat veszekszünk, és ennek meg is van az eredménye sajnos, mert picit eltávolodtunk egymástól.
2020. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Negatív irányba. Nincs pénz és idő magunkra.
2020. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
A mi kapcsolatunk is negatív irányba változott, és el is váltunk, mert már nem tudott rám nőként tekinteni szülés után. Mindig is elmondja, hogy hálás lesz örökre azért, mert egy gyönyörűséges kisfiút szültem neki, és tisztelni, amiért azt a rettenetes nagy fájdalmat kibírtam, és örül, mert én vagyok a gyerekének az anyja, és szeretni is fog mindig is, de már nem tud úgy vonzódni hozzám, mint szülés előtt. Nem mondom, hogy nem esett rosszul, nyilván rosszul esett, de ez van.
2020. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Nekünk szerintem összességében pozitív.

De mi szerencsére amúgy is jó társak vagyunk, így ez egy új izgalmas fejezet volt az életünkben.

Bár azért tényleg rossz hogy nincs spontán kettesben töltött időnk, de az meg újra eljön később :)

2020. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Mostantól ha valaki rá akar dumálni a kölökre, csak megmutatom neki ezeket a válaszokat. Köszönöm 🥰
2020. okt. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Dettó. XD
2020. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

"Nekünk szerintem összességében pozitív.


De mi szerencsére amúgy is jó társak vagyunk, így ez egy új izgalmas fejezet volt az életünkben."


Ez nem ezen múlik. Lehet valaki a világ legjobb párja, akkor is tönkreteheti a kapcsolatát a gyerekvállalás, nem ezen múlik.

2020. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem azért van munka abban hogy fenntartunk egy jó kapcsolatot a nehezsegekben. De a szerencse szót szándékosan használtam abban a mondatban.
2020. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Negatív irányba. Idővel megszűntünk nő és férfi lenni, helyette anya és apa lettünk, hétköznapi problémákkal, eltávolodással. Saját magunknak köszönhetjük, hogy nem tettünk ez ellen semmit, hanem hagytuk, hogy ez így alakuljon. Kommunikációval, odafigyeléssel, a kapcsolatért való igazi munkával sikerülhetett volna megmenteni.
2020. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk is negatív irányba.

Sérült gyerekünk született, segítségünk nincs.

Próbálunk tenni a kapcsolatunkért, de nagyon nehéz a folytonos fejlesztések, napi gondok, rengeteg hiszti és sírás közepette levegőt venni.

Úgy érzem, ha legalább a nagyszülők átvennék néhány órára a gyereket és mi ki tudnánk mozdulni egy vacsorára vagy színházba, esetleg baráti összeröffenésre, az sokat segítene.

2020. okt. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!