Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok, még nem csókolóztam, normális ez?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Miért ne lenne normális? Én nemsokára 16 és még én sem, pedig fiú vagyok és nem is csúnya.
2008. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
ocseem mien komolytalan valaszolok.. ne mond mar hogy nem ertetted " -ok " nelkul... ahelyet hogy irtal volna egy normalis valaszt.. amugy banolhatnak ha nem a temaval kapcsba irsz. Na figyelj kerdezo latom nem irtad fiu vagy avagy lany.. de anyira nem is szamit. a fo az hogy nem baj.. egyaltalan nem gond szerintem tok normalis.. raersz azzal megtanulj akivel szeretnel.
2008. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Én majdnem 19 voltam, amikor először csókoloztam, és normálisnak érzem magam.:) Szóval nyugi, majd ha eljön az ideje, és eljön a megfelelő partner, túl leszel rajta te is. Ne parázz ezen.
2008. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
ez nem verseny, én is 16 évesen csináltam először.
2008. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
én is 16 voltam :) és egyáltalán nem érzem magam lemaradva semmiben a velem egykorúaktól :) sőt, azt hiszem mostmár sokkal előrébb járok náluk, hisz én 19 évesen már családtervezéssel és egy komoly kapcsolat ápolásával töltöm az időm, nem bulizással meg pasizással...(félreértés ne essék, nem ítélem el ezt sem, mindenkinek más, hogy mikor fordítja komolyra az életét)
2008. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Miért kell 2 naponta megkérdezni?

Tudom, h lepontoztok, de engem idegesít ez, hogy nem tud egy kicsit utána járni, mert 100 ilyen kérdés van már ezen az oldalon :S

2008. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
14 vagyok, és nem csókolóztam még...de normális vagyok. Én inkább most a tanulásra koncentrálok, mert a csókot bármikor tudom pótolni, de az életemet csak egyszer tudom elrontani, és az végleges. Nem akarok takarító lenni, meg ilyesmi, mert manapság úgy éhen lehet halni. Amint megvan a diploma, jöhet a család tervezése. :D De ahogy olvasom még van 2-5 évem rá (a csókra). :P
2008. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen csókolóztam először és normálisnak tartom magam!
2008. dec. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lassan tényleg ott tartunk, hogy az emberek muszájból veszítik el a szüzességüket meg az első csókot! Hova fajul ez a szar világ?! Én 17 vagyok nem mondhatnám, hogy sok tapasztalatom van-e téren, de erkölcsileg mindig próbálom helyükre tenni a dolgokat, és szerintem bőven nem fér bele, hogy valaki 14évesen csókolózzon először. Nem vagyok egy ronda gyerek, nem vagyok vézna sem, tök átlagos vagyok, átlagos mérettel, kicsit sportosan de tökmindegy...szóval nem vagyok az akit kerülnek a csajok de egyáltalán nem vágytam rá hogy mikor történik már meg az első csókom! Most 17 vagyok egy fél éve történt meg a dolog és azóta is együtt vagyok a barátnőmmel akit nagyon szeretek. És csak azt tudom javasolni, hogy várni, várni, várni! Nem vagyok begyöpösödött, bár a komment ezt tükrözheti, de valójában csak azt szeretném ha másoknak is legalább akkora élmény lenne ez mint nekem volt!
2008. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Egyáltalán nem baj én is 14 éves vok és még nem csókolóztam senkivel...

Szóval ne parázz...

Én is egy kicsit elkeztem gondolkozni hogy vajon baj e vagy már ciki, de nem egyáltalán nem!

2008. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!