Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lány vagyok és csókolóztam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok és csókolóztam az egyik barátnőmmel. Ez normális?

Figyelt kérdés

És nem hiszem magam leszbikusnak,mert a fiúkat szeretem.Ez csak kíváncsiságból volt.

Viszont most csókolóztam egy fiúval(múlt héten,de akkor most melyik az első csókom? :s amelyik egy lánnyal volt?

(bunkó válaszokat ne)


2011. júl. 30. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A csók az csók tehát a lánytól számítva, szerintem.
2011. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Természetes a kíváncsiságod, nincs ezzel semmi bajse! :) Most már akkor van első lánycsókod és első fiúcsókod is! :)
2011. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Természetesen a lánnyal váltott. Attól az még csók volt, tehát sorrendileg az az első.

Ahhoz meg nem kell leszbinek lenned, hogy lányokkal is kipróbáld. Ahogy te is írtad, ehhez a szimpla kíváncsiság is elég. De ha meg rákapsz a lányokra is, de mellette a fiúkat is szereted, akkor meg bi vagy. És ezzel sincs semmi gond.

2011. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy megcsókoltál egy lányt, nem jelenti azt, hogy leszbikus vagy:) Kíváncsi voltál, megtörtént, kész vége.

Melyik volt az első csók?: Ha fizikailag nézzük, akkor a lánnyal volt az első.

Ha érzelmileg, akkor a fiúval.

2011. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerinted az?! Ha így gondolnád, nem tetted volna fel ezt a kérédst.
2011. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem az.
2011. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 William Szexpeare ***** válasza:
Szerintem kíváncsiságból egy csók még belefér.Csak az a baj,hogy nem voltam ott:D
2011. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
énis csokoloztam már 2baratnömmel is, bar egyiknel se voltam elmem teljes tudataban(egyik üvegezes hazibuliba). namindegy, de az elsö az fiuval volt. nezzük a te esetedet, szoval szerintem meg ugye nemtudtad milyen csokolozni ezert kiprobaltad a baratnöddel amivel sztem semmi baj nincsen. mert igy mar nem feltel annyira a csoktol. de az elsö, az a fiuval volt(legalabbis szerintem szamithatjuk annak) hiszen vegülis nö vagy es az fiuval volt meg es ez a normalis, tehat a normalist vesszük figyelembe, tehááát a fiuval valo csokot lehet az elsönek venni..:D
2011. júl. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Sajnos ma már az a ciki, ha egy fiúval csókolózol.

Ne fogjunk már mindent a kíváncsiságra! EZ annyira szar homokos védő duma. Miért van, hogy több millió ember még a gondolatától is irtózik, hogy megcsókoljon valakit a saját neméből?

2011. júl. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

a "mai lányok" körében ez már sajnos teljesen normális dolog, nagyrészük kipróbálja:S Tényleg tisztelet a kivételnek. Az én lány ismerőseim között majdnem mindenki kipróbálta már a barátnőjével, van aki a szexet is. Szerintem nem normális dolog...de lehet én látom rosszul a dolgokat...



18/F

2011. júl. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!