Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha egy pasi leszólítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy pasi leszólítana akkor mennyire fontos az, hogy mit mond?

Figyelt kérdés
Melyik lenne a jobb?Ha rögtön egy humoros, vicces, frappáns szöveggel jönne oda vagy ha először csak annyit mondana, hogy csinos és szimpatikus lánynak tűnsz?Vagy ezek helyett inkább valami más?

2021. febr. 20. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha megnevettet az a nyerő nálam. Nem szeretem ha dicsérgetnek.
2021. febr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha látszik, hogy kicsit zavarban van, nekem az bejön, mert abból az jön le, hogy tényleg tetszek neki, és nem minden nőhöz megy oda csak úgy hobbiból.
2021. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Egyik sem. Akkor működik ez a leszólítás szerintem, ha már legalább valami interakció van.


Pl. megkérdezi, hogy hol kell leszállnia a buszról, és mielőtt leszállna, akkor megkérdezi, hogy köszönetképpen elhívhat-e a napokban egy kávéra.


Vagy látja, hogy sok cucc van nálam, segít bevinni, és aztán megkérdezi, hogy lenne-e kedvem beülni egy kávéra, mert ő megszomjazott most nagyon.


Vagy elkezdünk beszélgetni mondjuk hazafelé menet, és utána, ha jó hangulatú a beszélgetés, akkor elhív valahova.


Ha azzal indít, hogy jól nézek ki, elhívna egy randira, akkor az a hagyjuk kategória, kb. öt-tíz évig nézek ki így, utána meg új személyit kérnek, mert az előzőn túl felismerhetetlen vagyok, akkor ebben a kapcsolatban is jó esetben öt-tíz év van. Max., ha nagyon jól néz ki, akkor szexkapcsolatra oké lehet...

2021. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem egy kezemen meg tudom számolni, hány pasi szólított le életem során. Beszarik. Ha fel akartak szedni, akkor mindig kellett nekik valami ürügy, koncerten simulás, pia, biliárd, stb. Ilyen csajozós dumához nem nagyon volt még szerencsém. Jobban belegondolva, aki nekem kellett, azt én szereztem meg, még akkor is, ha azt hiszik, ők voltak 😃
2021. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

"lenne-e kedvem beülni egy kávéra, mert ő megszomjazott most nagyon"


Erre azt mondanám, a kávé vízhajtó, inkább vizet igyon, és elköszönnék.


Kérdező, KEZDÉSNEK egyik sem jó. Dughatnékja van, vagy azonnal paprikajancsit játszik ismeretlenül.

2021. febr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma odajött hozzám egy nő az autómosóban, hogy tudnék-e neki pénzt váltani. Mivel nem volt már apróm megmutattam neki a pénzváltó automatát. Ha azt kérdezte volna megszexuálám-e, kötélnek álltam volna.
2021. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem számít hogy mit mond, hacsak nem valami nagy baromságot. Úgyis a nő dönt. Egyszer lett így egy párom, kérdezett valamit, de utána én folytattam a beszélgetést, mert bejött. Nem az amit mondott, hanem ő.
2021. febr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!