Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves fiúk/férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk/férfiak! Nektek mennyire fontos, hogy a barátnőtök nagyon nőies legyen?

Figyelt kérdés

Ezalatt ilyeneket értek: nem nagyon iszik alkoholt (vagyis inkább nem részegedik le soha), nem káromkodik, nem harsány, lágyan beszél, sokszor érint meg titeket, kedves, mosolygós, gondoskodó stb.

Úgy vettem észre a környezetemben, hogy ebben a korosztályban inkább a vadabb lányok kelendőbbek. Ti hogy vélekedtek a dologról?



2021. jan. 28. 21:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%

20 évesként nekem igenis fontosak ezek, nem is tudnék magamnak más milyen barátnőt elképzelni, főleg, hogy én is ilyen vagyok.

Az, hogy vad... azt tarsa meg nekem az ágyba 😏😂

2021. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%

Számomra fontos, de a leírásodban lévő dolgok nem feltétlen a nőiességhez köthetőek.


Inni például én sem szoktam alkoholt, de néha megiszom egy üveg bort 2 lánybaráttal, de ez tényleg semmis dolog kb, szóval nem zavarna, ha ő is ezt tenné.


Ezek a dolgok meg nyilván nagyon pozitív dolgok:


"lágyan beszél, sokszor érint meg titeket, kedves, mosolygós, gondoskodó" stb.



Számomra nem jönnek be a vadak, maradjanak csak a falon túl, fent északon.

2021. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%

Ezalatt ilyeneket értek: nem nagyon iszik alkoholt (vagyis inkább nem részegedik le soha), nem káromkodik, nem harsány, lágyan beszél, sokszor érint meg titeket, kedves, mosolygós, gondoskodó stb.


A számomra legszexibb legnőiesebb nő ennek majdnem szöges ellentéte... Azt leszámítva, hogy nagyon is mosolygós és kedves.

2021. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

Én egy kicsit másképp értelmezem a nőiesség fogalmát. Az, hogy valaki nem egy züllött bunkó, az nem nőiesség, hanem ép személyiség kérdése.

(Nyilván persze ésszerű határokon belül. Az, hogy valaki soha életében még egy újévi pezsgőt sem ivott meg, és és leél 90 évet egy b....meg nélkül, az nem ésszerű elvárás.)

Hogy kinek mi jön be, az inkább ízlés, mintsem életkor kérdése.

2021. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#2

Már nincs fal. :((

Amiatt kérdezem csak, mert én és a barátnőim a felsorolt kategóriába tartozunk. A mostani párom haverjainak pedig elég ,,vad" barátnőik vannak. Minden összejövetelen hányásik isszák magukat, állandóan káromkodnak és úgy beszélnek a párjukkal mint egy darab ronggyal. Van, aki a ,,buli hevében" öltáncolgat más fiúknak meg ilyenek. És eléggé meglepődtem ezen a dolgon. Engem nem zavar, mert egyébként jófejek a lányok, meg engem nem érint rosszul, hogy ők ilyenek. Csak elgondolkodtam a dolgon és kíváncsi vagyok a férfivéleményekre.

2021. jan. 28. 21:15
 6/21 A kérdező kommentje:
Az alkohol dolgot félreérthetően írtam le ezek szerint. Természetesen nem arra gondolok, hogy valaki mértékkel iszik. Hanem arra, amikor rendszeresen a sárgaföldik issza magát valaki és az alkohol hatására kivetkőzik magából
2021. jan. 28. 21:17
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Elképzelek tetszőleges filmet, amiben mondjuk Scarlet Johansson vagy Margot Robbie hasonlókat művel, mint ami a leírásban van beállítva antinőnek és röhögnöm kell, olyan szinten nem bírom elfogadni, hogy nem nőies a kép, ami előttem van.


Aztán ott van tetszőleges képkocka az Unorthodoxból a szent kiscsajjal és akármennyire is "feminin" és passzol rá ez a csodálatos leírás, mindennek tartom, csak nem nőiesnek. Hiába egy szent a karakter, komolyan, nézz rá, semmi nőiesség nincs benne.

2021. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező, amilyen lányokról írtál(vadak, stb) azokra jellemző még hogy rámenősek, inkább ők választanak maguknak valakit, ideig-óráig.

Aztán kérdés, később ki lesz jó családanya, nyilván nem a negatív jelzőkkel bírók, hanem azok, akik olyanok, mint ti a bnőiddel.

2021. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Engem pl. kifejezetten vonz, ha egy lánnyal be lehet ülni akár egy sörre. Természetesen emellett fontos, hogy intelligens legyen. De az sem különösebben zavar, ha épp melegítőben fut be a városba valamiért. Persze emellett legyen kedves és mosolygós. Ízlések és pofonok. 😀
2021. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Ah, úgy utálom, ha valaki nem bevállalós meg vad, az már "családanya".
2021. jan. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!