Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiány miatt mondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiány miatt mondott már le valaki egy kialakulóban lévő kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval de annyira féltem attól hogy le kell előtte vetkőznöm, hogy nem mertem. Ő sportol rendszeresen, nekem viszont vannak testi hibáim és nem vagyok benne biztos hogy el tudná fogadni. Ezért nem mertem belemenni a szexbe, betegesen félek attól hogy mit szólna a testemhez. Így viszont valószínűleg elveszítem. Mit tegyek?
2021. febr. 20. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem én emiatt löktem el magamtól minden pasit 25 éves koromig. Jó nagy hülyeség volt, a férfiak nem olyan kritikusak a női testtel, mint mi nők velük.
2021. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Hát tetszik a csaj, akkor teste is tetszeni fog. Ne idegeskedj mar ezen...
2021. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem tetszik a kulsod, akkor ossze sem jott volna veled...
2021. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igyál előtte pár dl bort, az segít a gátlásaidat feloldani.

Hidd el, a férfiaknak sokszor az a szexi ami nekünk nőknek nem.

Pl a férjem imádta amint lett kis hasam, én meg nem győztem takargatni.. De ő neki ez jön be.. :D

Szóval ne aggódj, tetszeni fogsz neki, nagyon. Főleg ha szexelni fogtok.

Lazulj, s élvezd. Engedd at magad az érzésnek, ne hagyd, hogy a kisördög a válladon befolyásoljon.

Hidd el, amint látni fogod, hogy az első szex milyen jo volt, mennyire imádott a srác, Te is egyre könnyebben fogod megmutatni magad. ;)

2021. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!