Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom csak azért maradt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom csak azért maradt mellettem mert mellműtétem volt? Ez lehetett a probléma köztünk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4 hónapja átestem egy mellnagyobbításon közös döntés alapján. A kapcsolatunk eleinte nagyon jó volt, majd utána egyre több vita volt. 1 és fél éve vagyunk együtt, soha nem ajánlotta fel, hogy költözzek hozzá, viszont ahogy megműtöttek utána az első beszélgetéskor megkért rá. Ugye össze is költöztünk és azóta szó szerint egy álom a kapcsolatunk. A műtét után a felépülésemkor végig mellettem volt, ami ugye most is tart még, a szülei vállalkozásánál dolgozik, így nem sürgeti senki a munkával. Reggelit hoz nekem, ajándékokat vesz szóval tényleg mint a kapcsolatunk elején. Beszéltem már vele erről, ő azt mondta, hogy ugyan úgy szeret, csak ez egy újabb pont amiért büszke rám. Tényleg semmi vita nincs köztünk, egyet szólok, hogy ezt szeretnék vagy azt szeretnék és ő egyből ugrik. Szerintetek ez lehetett a baj köztünk? El kellett volna fogadnia úgy ahogy vagyok? Túl paranoiás vagyok?
2021. febr. 21. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Mi a kérdés amúgy?

Ha nincs baj akkor csinálunk?

2021. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ha a csöcsök miatt szeretne akkor eleve nem téged választ az alultáplált testeddel. Szóval nem látok összefüggést.

Én inkább arra gondolok hogy most vekerültél a sete-suta őzgida kategóriába, akit ápolgatni kell és ő ezt a szerepet élvezi.

2021. febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

A kérdés, hogy neked baj-e?

Én egész biztos, hogy nem lennék olyannal, aki csak a külsőm miatt van velem.

2021. febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nagyon örül, hogy neki is lett egy implantoszaurusza, ami pluszt ad a kocsija és a jó cuccai mellé. Hozzájárulsz a menőségéhez és ezért megtesz mindent, hogy mellette ciciskedj és ne egy másik fickó mellett. :)
2021. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd el!
2021. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Elég felszínes a barátod. Majd szülés után marad rajtad 5 kg. vagy terhességi csík akkor is lelép.
2021. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már kifizette, szeretné élvezni
2021. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!