Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kajaszagú haj miatt veszekszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kajaszagú haj miatt veszekszik velem, nálatok is van ilyen probléma?

Figyelt kérdés

Nekem Eddig sosem volt, és nem vagyok büdös tisztálkodom rendszeresen, de párom szerint a hajam büdös kaja szagú. Itthon főzök, majdnem mindennap... de ez azt eredményezné, hogy mindennap mossam meg?!!

Eddig soha senki nem szólt ilyen miatt , nem is értem más nő is főz de ha egy nap pl bundás kenyeret sutok rohannék hajat mosni utána meg ebéd főzés után ismét?

Vagy tényleg velem van a baj?

Egy héten kétszer Mosok hajat általában szerda és vasárnap, évek óta így van.


2021. febr. 13. 09:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
akkor fozzon o. amugy nem is ertem ezt, te minden nap zsiros-olajos dolgokat fozol? csomo kaja van, ami ‘szagtalan’ tehat nem lesz tole kajaszagu a haj. fozz olyasmiket, amiket pl. csak be kell dobni a sutobe es kesz.
2021. febr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem minden nap olajban sült kaját készítek, változatosan igyekszem főzni. Bár azért ritka ami szagtalan 😀
2021. febr. 13. 09:39
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Főzzön ő. Problem solved.
2021. febr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ez nem megoldás, mivel én vagyok itthon jóval hamarabb ezért az én feladatom.
2021. febr. 13. 09:50
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

akkor a megolas:


-paraelszivo

-nyitott ablaknal fozes/sutes

-hajhalo/sapka a fozes idejere

-illatos hajpermet/parfum


de tenyleg nem tudom elkepzelni, h normalis kajatol olyan kajaszaguesz az ember haja.. probald az ilyen szagosabb kajakt (palacsinta, bundaskenyer ..) a hajmosas elottre idoziteni, igy nem lesz az h rogton a frissen mosott hajadba belemegy a szaguk.

2021. febr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

Vegyél kifésű balzsamot, pl gliss kurnak sokféle van, nagyon jó az illatuk és nekem általában elnyomja a kaja szagát. Anyukám régen pedig sapkában főzött.


Engem is zavar a kajaszag de az az igazság, hogyha nem azt, akkor a város szagát veszi át a haj, úgyhogy ezt egyáltalán nem kellene felrónia a párodnak.


A mindennapos hajmosás pedig tényleg nem megoldás. :)

2021. febr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Kössél kendőt a fejedre.

Főzés után állj ki az erkélyre pár percet, hogy kiszellőzzön a hajad.

Fújjál rá egy kis hajlakkot.

Szereltessetek be turbó szagelszívót.


Ennyire gyakran hajol közél és szagolgatja a hajad?

Szerintem az nagyobb gond lenne, ha nem lenne kaja. Lehet azután hamar átértékelné a problémákat.

2021. febr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Szagelszívót nem rakhatunk fel, nem változtathatunk a lakáson semmit mert albérlet.

Ablakot szoktam nyitni.

Kipróbálom majd a hajháló és sapka meg a Gliss kur ötleteket amiket írtatok köszönöm.



Igazából lehet neki túl érzékeny az orra, mert minden szagokat érez utcán is szóvá tesz ilyesmiket ha megyünk ....

2021. febr. 13. 10:32
 9/18 A kérdező kommentje:
Meg azért nem értem a megakadást részéről mert ez mindekinek Olyna lesz ha főz, az anyukája is főzött az expárja is mégis nekem mondja csak ?!! De tényleg nem vagyok piszkos és büdös pedig.
2021. febr. 13. 10:33
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Most ezen elgondolkoztam. Megkérdeztem a páromat, hogy kajaszagú-e a hajam, ő nem érti miről beszélek(átlagban heti 2x mosok hajat). Pedig főzök sokfélét és nálunk sincs szagelszívó. Ha olajba sült kaját csinálok, akkor ki szoktam nyitni az ablakot,így a lakásban sem marad meg a szag.

Szerintem más baja lehet veled a párodnak így a leírás alapján, csak azért ezzel cseszeget, mert ezen úgy tűnik nem tudsz változtatni.

2021. febr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!