Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki minek használja, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki minek használja, aki használta? (App-ok)

Figyelt kérdés
Tinder, Badoo, ilyesmik. Aki használta/használja, mire? Csak alkalmi dolgokra? Komoly szándékkal? Viccből?

2021. febr. 22. 02:34
A kérdező szavazást indított:
Vicc
Komoly
Alkalmi
Egyéb, leírom⤵️
24 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Mi az az alkalmi?
2021. febr. 22. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Komolyra szerettem volna, de szinte lehetetlen. Nőként mondom. Sokan mondják, hogy nem szabad várni, hogy valaki csak úgy betoppanjon az életembe, ahogy én azt szeretném. Ha akarok valakit, tenni kell érte. Hát, adtam neki egy esélyt, de nem sok sikerrel. Akik társkeresőkön vannak, javarészt komolytalanok. Ha valaki normális is, kiderül személyesen, hogy mégsem passzolunk. Erőltetettnek érzem ezt az egészet, mintha a piacon lennék és kedvemre válogathatnék. Szerintem az igazi szerelmek nem így alakulnak ki, hogy én kiválasztok valakit, hogy na, te leszel az. Úgyhogy pár hónap után letöröltem magam, aztán lesz,ami lesz.
2021. febr. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Épp hogy felregisztráltam, majd hagytam a csába, mert egy forintot nem ért egyik sem. És ezen nem azt értem hogy jaj nem sikerült senkinek sem beakasztani, egyszerűen maga az alkalmazás volt fos, legalábbis az én mércém szerint. (Bugok, tervezési hibák, igénytelen üzleti logika)
2021. febr. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
én csak beszélgetni regisztráltam, sosem verek át senkit tehát már az elején elmondom
2021. febr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Régebben működött, mostmár szinte egyáltalán nem. Én használtam már sokmindenre, de komolyabb sose onnan jött össze. Nem tudom miért, nem rajtam múlt. Egy csomóan kiírják hogy komoly kapcsolatot keresnek de sokszor nem is alkalmasak rá, nem írnak vissza, eltűnnek, nem veszik komolyan az ismerkedést, nem hajlandóak tenni semmit érte, de várják a csodát. Így mindenkinek nehéz, pedig sok normális srác van aki egy társra vágyna és nem játszadozni.

28F

2021. febr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyat akarnék, de 4 év 4 match 0 üzenettel úgy túnik, a nők inkább egonövelőnek vagy alkalmira használnak ilyet. (34/F)
2021. febr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MolotovPunk ***** válasza:
91%
Sosem próbáltam ezeket a társkereső appokat,mert sosem érdekelt igazán,viszont sok negatív dolgot hallottam azoktól,akik kipróbálták.Magam részéről időpocsékolásnak tartom,biztos nem keresnék ilyeneken társat.A régebbi netes társkeresők bő 10 évvel ezelőtt voltak még nagyjából komolyan vehetőek,össze lehetett hozni pár randit.Ma már szerintem semmirevalóak lettek.Sok embernek az okostelefon a (társa) manapság.Azt nyomkodja egész nap.
2021. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lunora ***** válasza:
100%

Kiírtam a biómba, hogy ismerkedni szeretnék és komoly kapcsolatok híve vagyok.



Ennek ellenére, fel sem fogják, vagy el sem olvassák. Valamint a sok érdekes téma mellett csak a szexről beszélgetnek velem. Nyilván nem vagyok prűd és tudok róla beszélni. De ha aznap csak ez a téma akkor offos.

A randik úgy alakulnak, hogy ha elmondom nem érzem a szikrát

visszakérdeznek hogy de mikor szexelünk. ... ember ha rajtam múlik soha

2021. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En tulajdonképp csak unalomuzesbol, de azért reméltem, hogy lesz benne valami, egyébként a volegenyemmel is tartskereson ismerkedtem meg. :)
2021. márc. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!